Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem magamnak egy farmert...

Vettem magamnak egy farmert ami a mellem alla jon fel, a hasamnal gombok vannak, nem tudom milyen felsovel vegyem fel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 19:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ala*
2010. szept. 9. 19:45
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem pántnélküli felsővel néznek ki ezek jól :)
2010. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Szerintem ,mivel a mell alá ér ,így csak egy hosszított felsővel tudom elképzelni ,
2010. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
kedves második, az ilyen magas derekú farmert miért takarná el egy hosszú felsővel? ez azért van hogy mutogassa. én egy buggyos vállú nőies inggel, vagy jaja pánt nélküli felsővel. de bármilyen szűk felső jó hozzá betűrve. biztos szép vékony vagy ha ilyen gatyát vettél :)
2010. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egy trikót, amit beletűrsz és egy bolerot.


Mivel ez magas derekú, direkt ilyen, ez betűrt pólóval a legjobb.


Minek ehhez hosszított felső? Az csípőnacihoz jó.

2010. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még az is jó, hogy beletűrsz egy trikót és ráveszel egy inget, pl. kockásat, amit elöl megcsomózol.

Én ha olyan vékony lennék, hogy megengedhetnék magamnak egy ilyen nacit, így hordanám vagy boleroval.

2010. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én valami nőiessel venném fel, szerintem a pánt nélküli egyáltalán nem áll jól hozzá:S Egy csinos blúzt viszont tök el tudok képzelni hozzá:)


De miért gondolja mindenki, hogy ilyet csak vékony lányok húzhatnak fel? Ennek egyetlen feltétele van, az a vékony derék, az pedig nem csak a sovány lányok kiváltsága:)

2010. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
utolsó : én ugyan így hordom ezt a gatyát... egy feszülős trikoval , és egy kockás inget , megcsomozok elöl. nagyon csinos tud lenni , hídd el.
2010. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

20:12- es: oké a karcsú derék, de nagyon ronda tud lenni egy nagy fenéken egy ilyen naci.

Sokan elfelejtik, hogy nemcsak szemből kell nézni egy ruhadarabot, hanem hátulról is.

Pocsék, ronda egy nagy fenéken, széles, vaskosabb combokon.

Egy telt lánynak úgy állhat jól, ha felvesz rá egy kardigánt, ami csípőre ér. De akkor meg elveszik a nadrág lényege.

2010. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hogyan kell inget csomozni elol?

Amugy nem vagyok vekony. Van egy kis hasam.

2010. szept. 9. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!