Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, Férfiak! A hozzátok...

Fiúk, Férfiak! A hozzátok hasonló (akár laza) stílus, vagy a hozzátok képest nőiesebb, csinosabb öltözködés tetszik jobban a párotokon, vagy más nőkön?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy embertől függ, meg hogy mindenkinek más áll jól, illetve úgy öltözködjön mindenki, ahogy jól érzi magát, a kérdést csupán közvélemény kutatás céljából tettem fel.
2021. okt. 26. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk a hozzám képest nőiesebb viselkedés, mint kifejezés elég fura, mivel férfi vagyok :D de amúgy inkább a nőies, elegáns nők jönnek be.
2021. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazad van, kicsit hülyén fogalmaztam meg :D, úgy értettem, hogy nem éppen egyformán öltözködtök a pároddal.
2021. okt. 26. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A nőies elegàns nőket kedvelem.
2021. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
hasonló laza hétköznapi stílusban öltözködünk, de ettől még elég nőies az öltözködése, pl. jól kihozzák az alakját a nadrágjai
2021. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Elegáns visszafogott stílust kedvelem. Ne mutasson túl sok bőrt, és a túl rövid/feszes dolgok sem jönnek be. Érezze magát kényelmesen ne feszengjen a ruhákban, cipőben.
2021. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Nőies, egyszerű vagy kicsit elegánsabb.

Pl sima farmer valami csajos felsővel vagy elegánsabb alatt egy "sima" ruhára gondolok vagy nyáron szoknya.

Szóval mindenképp a nőies és kicsit elegánsabb vonal ami abszolút megfog. A sportos vagy fiús ruha nekem nem jön be.

2021. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Nőies, elegáns öltözködés tetszik. A farmer nadrágot pl. nem utálom, elhiszem hogy valakinek jól áll, de nem is esek hasra tőle. Ugyanakkor egy nőiesebb ruha, szoknya, magassarkú, de lazább viseletként akár egy bőrhatású leggings is olyan, amit megnézek a nőkön, így nyilván tetszik, ha a barátnőm ilyesmiben van.
2021. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább a laza, vagányabb, uniszexebb öltözködést kedvelem jobban egy lányon. Számomra sokkal közvetlenebb és szimpatikusabb hatást kelt ez, mintha valaki 24/7-ben erőltetten csajos akarna maradni.

Kapucnis pulcsik/hoodiek, kockás ingek, oversized pólók... ezek például mind-mind imponálnak.

Azért persze szó se róla: nem árt ha lapul a szekrényben néhány elegánsabb ruhadarab is, legalább alkalmi eseményekre. Meg hát a nyári öltözködésben nagyon vonzó tud lenni hébe-hóba egy-egy nyári egyberuha 🙂

2021. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

Mindenképpen egy nő legyen nő!

Egy férfit el kell hogy bűvöljön egy nő csinossága, nőies öltözködése ami vonzóvá és figyelemfelkeltővé teszi.

Sajnos már egyre kevesebbek az igazi nők, inkább a férfivá válás előtti állapot jellemzi a mostani korosztályt.

F.41

2021. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy no legyen no, de hogy mit vesz fel az mar legyen az o maganugye. Szamomra barmi be tud jonni, a nagyon sportostol a nagyon elegansig. Paromon a laza elegansat elvezem a legjobban.
2021. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!