Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátnőm eljegyzési partijára...

Barátnőm eljegyzési partijára mehetnék így? Az elegáns ruha elvárás, szal mindenki ki lesz öltözve. Minden véleményre kiváncsi vagyok de a trollkodókat azonnal jelentem.

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 4. 08:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként teljesen egyetértek a többiekkel. De meg kell jegyeznem, hogy nagyon szép alakod van, amit nagyon szépen ki lehet hangsúlyozni (nem feltétlenül feszülős, minél rövidebb szoknyákkal).

Szerintem ezek a fazonú ruhák nagyon jól mutatnának rajtad és illeni fognak a helyszínhez is:

[link]


[link]


[link]


[link]


Az a jó az alakodban, hogy szinte bármi jól fog mutatni rajtad. Ezek a ruhák szerintem illenek esküvőre is és kicsit diszkrétebben de szexi leszel bennük. Én legalábbis biztosan valami ilyesmit vennék fel.

2021. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A második nagyon nagyon tetszik!
2021. okt. 5. 10:22
 33/42 A kérdező kommentje:
A harmadik is nagyon szép de kicsit nagy a dekoltázsa szerintem.
2021. okt. 5. 10:22
 34/42 A kérdező kommentje:
Cicit azért nem akarok villantani. Meg ha az a rucim is ribis sokaknak amit mutattam akkor ez még rosszabb lenne ilyen szempontból :)
2021. okt. 5. 10:27
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Az a ruha azért mutat sokat, mert nagyon rövid és kint van a vállad is. Viszont, ha egy ruha leér a térdedig, akkor nem lesz közönséges, ha kivágottabb vagy éppen kint van a vállad. Mellesleg a kivágottságot tudod szabályozni úgy, hogy egy kis pánt nélküli topot felhúzol a melltartódra és úgy igazítod, ahogy szeretnéd. Ezeket csak iránymutatásképp küldtem, ha felpróbálod, akkor fogod látni. Meg persze nem bántásból de szerintem talán nincs akkora dekoltázsod, hogy kieshetnének a cicik vagy sokat mutatnál. Egy C-s kosárnál már lehet, hogy problémát jelentene.
2021. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Igen nincs nagy cicim nem is azért írtam. Az a baj ezekkel a rucikkal hogy nem tudom hol és hogyan tudnám felpróbálni őket. A második nagyon tetszik pedig!
2021. okt. 5. 10:40
 37/42 A kérdező kommentje:
Azzal a rucival mi a baj pontosan amit mutattam és úgy az egész szettel? Nem gagyi anyagú hanem szatén. (csak mert többen is negatívumként írták az anyagát) Tudom leírták már de úgy veszem észre hogy te tényleg segíteni szeretnél és ezt köszönöm szépen!
2021. okt. 5. 10:49
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, nagyon tetszik, ahogy a kritikát kezeled! Nem sértődsz meg és együttműködő vagy. Kicsit off, és bocsi, de tök jó ilyet látni itt. Bár ez lenne az általános színvonal!


A 31-es válaszban linkelt webshopokkal vigyázz, az első 2 link tipikusan kamu oldalnak tűnik, ahol fizetsz, aztán nem hallasz róluk többet, ruha meg sehol. Érdemes ilyenkor alaposan megnézni vásárlás előtt a kapcsolatfelvételi lehetőségeket, legyen elérhető telefonszám, cím stb. Ahol csak beküldhető üzenet, esetleg csak email cím van, és sehol se hallottál a cégről, onnan ne rendelj. Sajnos rengeteg ilyen kamu oldal van, óvatosnak kell lenni.


Stílusban nem tudok tanácsot adni. Max annyi, hogy a fényes anyaggal jobban vigyázni kell, amellett inkább legyen visszafogottabb a szabás. De a szatén valóban tud nagyon ünnepi is lenni.


Illetve amit fent írtak, az igaz:

Vagy felsőtestet mutass vagy lábakat. Ha mindkettőből sokat mutatsz, az inkább bulis, közönséges. Tehát vagy mély dekoltázs/szabadon hagyott vállak/kivágott hát, de akkor a szoknya legalább térdig érjen. Vagy felül szolidabb felső, és akkor térd fölé, de nagyon max combközépig érjen a szoknya. Általánosan elmondható, hogy a hosszabb szoknya elegánsabb olyan szempontból, hogy ha formálisabb az esemény, akkor jó ha térdig ér, illetve a báli nagy estélyi dresscode is hosszabb szoknyát kíván. De családi, baráti összejövetelre mehet nyugodtan a rövidebb.


Talán ami sokaknak szemet szúrt, az az volt, hogy rövid+fényes, és emellé még szabad vállak is. De önmagában én egy szatén ruhát inkább térdig érőt vennék, vagy hosszabbat (és ilyenkor lehet dekoltáltabb). Ha térd fölé érő, akkor inkább matt, vagy csipkés.


Persze én se rögtön tanultam meg ezeket a "szabályokat", csak sokat figyeltem és olvastam.


Jó szórakozást!

2021. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
38: Köszönöm szépen neked is!
2021. okt. 6. 10:43
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem is nagyon rossz ez a szett. Szerintem is kozonseges es rettenetes az osszhatas meg nekem a szine sem tetszik. Az alakod pedig tenyleg bomba, en is a helyedben egy hosszabb ruhaval probalkoznek, aminek visszafogott, de megis szexi a szabasa. Ami mutat, de megis csak sejteti masokkal, hogy mi lehet alatta. Legalabbis szamomra ez jelenti a szexi oltozkodest, pedig regen lattal volna 16-17 evesen engem a bulis szettjeimben, nagyon ribis voltam :D Szerencsere azota en is felnottem es rajottem, hogy ugy meg tobb tekintetet vonz egy ruha, ha kiemeli az alakot, de nem mutat meg semmit. Ha mindenkepp rovidet szeretnel, akkor pedig mar elmondtak elottem mire kell figyelni.
2021. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!