Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátnőm eljegyzési partijára...

Barátnőm eljegyzési partijára mehetnék így? Az elegáns ruha elvárás, szal mindenki ki lesz öltözve. Minden véleményre kiváncsi vagyok de a trollkodókat azonnal jelentem.

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 4. 08:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%

Dögös! Szerintem ez a stílus inkább lánybúcsúra való, mint az eljegyzésre. De egyezess a barátnőddel, vagy a többi meghívott vendéggel, hogy ők miben mennek.

Szerintem az eljegyzésnél is érdemes figyelembe venni arra, hogy ne öltözd túl a menyasszonyt, mert ez a nap róla szól.

2021. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nagyon túlöltözött lennél, ez nem eljegyzésre való.
2021. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%

szerintem ocsmany mind a ruha, mind a cipo, mind a csillogos harsinya. mintha egy ‘90-es evekbeli falusi diszkobol szabadultal volna, mar bocsi.

jo alakod van, siman talalnal valami egyszerubb, csinos ruhat, ami jol all.

2021. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha elegáns ruha az elvárás, akkor ezt a szettet fel ne vedd!Ez qrvás, ócska, közönséges.A ruha és a cipő is gagyi és csúnya is.
2021. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
1: A rendes eljegyzési buli már megvolt a rokonokkal, lánykéréssel. Ezt csak a barátoknak, közeli ismiknek tartja szóval lazább azért. Megkérdeztem minden csajt akit ismerek és mindenki hasonlóban lesz. A menyasszony is kérte hogy mindenki elegánsan öltözzön ki azért.
2021. okt. 4. 10:30
 6/42 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy nem egy sima "falusi" eljegyzési buliról van szó. Még ez is egy három szintes nyaralóban lesz, zenekarral, szakáccsal, pincérrel. Az eredeti eljegyzési buli még ennél is fényűzőbb volt.
2021. okt. 4. 10:47
 7/42 anonim ***** válasza:
96%
Ez olyan "magyar elegáns", kicsit prostis, de ha mindenkin ilyen van, nem fogsz kilógni.
2021. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
Lehet akármilyen fényűző, akkor is 20 évvel ezelőtti falusi disco benyomását kelti...
2021. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam hosszú ruhán is de az már inkább estélyi és senki sem lesz olyanban. Talán a menyasszony igen.
2021. okt. 4. 10:52
 10/42 A kérdező kommentje:
7: a hossza miatt gondolod ezt?
2021. okt. 4. 10:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!