Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, ti miben vagytok otthon...

Nők, ti miben vagytok otthon a párotok előtt?

Figyelt kérdés

Mennyire figyeltek arra, hogy kényelmes legyen a ruha de közben vonzóak is maradjatok?

Számít ez nálatok, vagy teljesen mindegy?


2021. okt. 1. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Jó kérdés
2021. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én NEM a párom ELÖTT vagyok valamiben, hanem azt viselem, amiben ÉN érzem magam jól. Ha egyedül élnék, akkor is ugyanezeket hordanám

Ez számomra kényelmes farmer, tiszta, megfelelö méretü pólótrikó vagy ingféle, meg hüvösebb idöben pulóver, vagy egyéb melegebb felsörész.

De mind olyan, hogy akárki jön, nem kell szégyellni, bármilyen normál helyen meg tudnék így is jelenni - a kiöltözös helyek más téma -, nekem mindenhol lényeg, hogy kényelmes legyen, ami reajtam van, de csinos, tiszta, és az én méretem.

A páromnak is tetszik, mert mindig tiszta, ápolt és csinos hatásom van,

2021. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Itthoni ruhában, amiben lennék egyébként is.Normális melegítő nadrág, póló, pulóver.Nyáron rövid nadrág, trikó vagy egyberuha.

Az itthoni ruháim is normálisak.

2021. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
3 Ja, a párom is ugyanígy öltözik itthonra, nyilván férfi verzióban.Ő sem öltönyben és igben ül a kanapén, csak hogy nekem imponáljon.Szerintem azt a kapcsolatot a fene megette, ahol otthonra is úgy ki kell öltözni, mintha bálba mennénk.
2021. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Most éppen melegítőben, rajta egy hosszúujjú mez van és egy boxer 🤦‍♀️

Mindig abban vagyok ami kényelmes nekem

2021. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire figyeltek arra, hogy kényelmes legyen a ruha de közben vonzóak is maradjatok?


Vonzó az alakomtól leszek, amire edzek és attól, hogy ápolt vagyok, nem rongyoktól. Pólóban és rövidnadrágban/cicanadrágban/bugyiban szoktam itthon lenni főleg. Melltartót csak akkor veszek, ha meetingelek.

2021. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem fogok kis estélyiben lenni otthon hogy mindig vonzó legyek. Ugyanazt veszem fel mint amit akkor is felvennek ha nem lenne párom. Leggings, póló.
2021. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Póló, short, vagy semmi :D
2021. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Póló, sort, hűvösebb időben melegítő (nem kitérdelt, hanem normális fazonú).


Nem a páromnak öltözködök, hanem azt viselem, amiben ÉN jól érzem magam.

2021. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!