Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek van/volt olyan tantárgy...

Toth.peter kérdése:

Nektek van/volt olyan tantárgyatok, amiben nagyon otthon vagytok/voltatok? Van/volt olyan része, ami nem megy/ment?

Figyelt kérdés
Nekem a matematika ilyen, Geometriából CSAK a szerkesztés nem megy, és emiatt lettem 2-es geometriából az év végén. Viszont amit ötösre tudok az az algebra. Az nagyon jól megy.

2014. júl. 13. 01:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fizika, matematika. Kedvenc tárgyak.
2014. júl. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát én a fizikához semmit sem értek, de magolással mégis négyes lettem.
2014. júl. 13. 02:10
 3/17 A kérdező kommentje:
Matek az tényleg jó, nem tudom, hogy az emberek nagy része mit nem szeret benne :)
2014. júl. 13. 02:10
 4/17 anonim ***** válasza:

A matekot énis szeretem. Elég sok sikerélményem volt ebben az évben. Habár tudom, hogy nem vagyok benne a legjobb, mégis úgyérzem szeretem a tárgyat :) Ha valami nem ment mérgelődtem egy napig, de másnap megértettem :D

Amiben úgyérzem, hogy jó vagyok az a kommunikáció (közgazdasági suliba tantárgy) imádom, megy is, érdekel is.

2014. júl. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem az angol volt ilyen, 12 évig. Soha egy szót nem voltam hajlandó tanulni (mondjuk sajna nem kétnyelvű suliba jártam). Kétszer lettem négyes belőle, az is csak azért, mert a tanár nem volt hajlandó elviselni a lustaságomat xD (hozzáteszem, mire megtanultam magyarul olvasni, angolul már tudtam nagyjából tehát nem suliban kezdtem a tanulást)

A matek viszont a rémálmom volt, fizikával, kémiával egyetemben xD

2014. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nekem is a matek

a trigonometriával szenvedtem kicsit, de amúgy matekból vagyok a legjobb

2014. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Töri, irodalom. Töriből a magyar töri XV. századi részét nem szeretem, amúgy jól ment mindig is.

Irodalmat inkább a romantikától kezdve szeretem, előtte annyira nem vagyok érte oda.

Meg persze művészet- és zenetörténet minden tekintetben.

Fizikából, kémiából mindig hülye voltam, matekból meg egy hentes volt a tanár, mindig is utáltam emiatt. :D De jó istenem, hogy már mióta vége.

2014. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5# Én 14 évesen úgy beszélek angolul, mint egy felső oktatás béli. És csak azért lettem négyes angolból, mert: 1. első fél évben szereztem egy egyest, mert semmit nem írtam a füzetembe, mondván, hogy ezeket már fejből tudom 2. Azért is, mert volt egy pár olyan dolgozat, amit elszórakoztam, és csak négyes lett.
2014. júl. 13. 14:56
 9/17 A kérdező kommentje:
És fáj is a szívem emiatt, hogy pár dolgozatot elbohóckodtam, de egyébként az angol tanárom is elismerte, hogy nagyon jól tudok angolul. Bár mondjuk ez onnan is származhat, hogy kiskoromban néztem egy pár feliratos filmet (eredeti nyelv az angol volt)+még máig kb 9 éve csak angol játékokkal játszok (csak 14 vagyok). Ha meg valamit nem értek, akkor vagy megkérdezem az angol tanáromat, vagy meglátogatom a www.webforditas.hu-t (NEM REKLÁM SZERETNE LENNI)
2014. júl. 13. 15:00
 10/17 A kérdező kommentje:
A magyart én is szeretem (főleg a nyelvtant. Amiből még nagyon otthon vagyok az a Biológia. Bár mondjuk az ofőnk egyben a biosz, meg a tesi tanár is, és nagyon jó fej. Például: Egyik órára tudtam, hogy röpdolgozat lesz, másnap este sokszor át is olvastam (eleve tudtam az anyagot), de másnap írtam egy egyest, mondtam a dolgozat után, hogy ez nem lett jó, és amikor vissza kaptuk a dolgozatot, szóltam neki, hogy amikor olvastam ezt este, akkor aznap eléggé gyilkos napom volt, és mondta, hogy akkor menjek lefelelni. Had ne mondjam, hogy az hibátlan lett, és négyest adott azért, mert levonta az egyest az ötösből.
2014. júl. 13. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!