Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek van/volt olyan tantárgy...

Toth.peter kérdése:

Nektek van/volt olyan tantárgyatok, amiben nagyon otthon vagytok/voltatok? Van/volt olyan része, ami nem megy/ment?

Figyelt kérdés
Nekem a matematika ilyen, Geometriából CSAK a szerkesztés nem megy, és emiatt lettem 2-es geometriából az év végén. Viszont amit ötösre tudok az az algebra. Az nagyon jól megy.

2014. júl. 13. 01:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
upsz elmaradt egy zárójel.
2014. júl. 13. 15:04
 12/17 anonim ***** válasza:
kémia és biológia, utált részek: elektrokémia, ökológia
2014. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kémiát én is szeretem, de közel sem a kedvencem. Ja, és ez egy ilyen "átlag" felhúzós kérdés, mindenkinek megy a plusz.
2014. júl. 13. 17:13
 14/17 anonim ***** válasza:
A kémiát nagyon szerettem. Egyszer azért kaptam négyest mert A csoport helyett B-t írtam teljesen véletlenül. A feladat hibátlan volt, de nem kaphattam meg az ötöst. Matekot is szerettem, nekem is a geometriával volt gondom.
2014. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Biológiából nagyon szerettem az embert, genetikát, ökológiát és a biokémiát de az állat- és növénytant valahogy sosem tudtam megkedvelni. Habár megtanultam azokat is, de azért ezer hálát adok, hogy most már nem kell róluk tanulnom. :)

Kémiából egyedül az elektrokémiával gyűltek meg a bajaim, igaz csak középszinten érettségiztem belőle és ott annyira nem hangsúlyos az. A többi részét meg nagyon szerettem a tárgynak.

Igazából minden tárgyban találtam olyan részt amit nagyon szerettem/érdekelt és olyat is amit nem. :)

2014. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem a szüleim le merték volna egész kicsi koromban fogadni, hogy valami matekos dologgal fogok foglalkozni. Ehhez képest melléfogtak, mert abszolút humán beállítottságom van. :) Bár a matekot 5. osztályig még tudtam, versenyeken is voltam, de amikor az abécé mélyebb kapcsolatba került a számokkal, illetve bejött a geometria, akkor vége volt. És a matektanár sem volt a kedvencem. Viszont bioszból a genetikát imádom. :)


A nyelveket mindig is szerettem, kicsi koromban csak angolul ment a Cartoon Network, rá voltam kényszerülve. :D 11.-ben felsőfokúm is lett belőle, valamint németből is egy közepem. A füzeteimbe szinte semmit sem írtam, de szerencsére nem volt baj belőle. A magyar nyelvtant is kedvelem, országos versenyeken is voltam, viszont az irodalom része nem igazán jön be. Mármint megértem egy mű mondanivalóját és ilyesmi, de az elemzéstől a falra mászok, elveszi az egész élvezetét. Újabban a törire vagyok rákattanva, csak a törökös rész nem tetszik.

2014. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát a törökös rész tényleg nem annyira jó...én is utáltam.
2014. júl. 13. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!