Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen testalkatra tervezik a...

Milyen testalkatra tervezik a konfekció pólót?

Figyelt kérdés

Elsősorban L-XL Méretet hordok. Az XL méretű pólók gyakran az egész hátamon feszülnek, pedig nincs is nagy hátam, sőt alulfejlett. Karban és derékban meg bő mint a fene, pedig olyan a törzsem mint egy rönk. M-s méret a jó, mert az legalább mindenhol egyformán passzentos, csak a dereka meg rövid és olyan vagyok benne mint egy homár. Slim fitt még úgy ahogy elmegy, csak ez az alkat előnytelen hozzá. Akkor maradnak a zsákok?

Azért tettem fel ebben a kategóriában, mert ilyen problémát már biztos mások is tapasztaltak.



2021. szept. 22. 04:30
 1/2 anonim válasza:
Ugyanez van nalam is. Bar en csak M-es meret vagyok kb. Slim fit fazont probalj es nezz meg kulonbozo markakat. Elegge elternek a fazonok. Nekem van XS-es es L-es polom is 😃😃😃
2021. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemcsak márkánként térnek el a fazonok, a h&m-ben kb az összes basic pólónak más a szabása kicsit szóval mindig inkább próbálok vásárlás előtt. Tényleg érdemes végigjárni boltokat és próbálgatni, mindegyik póló picit máshogy áll.
2021. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!