Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Retro-s csajok hogy néznek ki?

A Retro-s csajok hogy néznek ki?

Figyelt kérdés
Ha esetleg oldalcímeket tudtok irni hogy hogyan öltözködenk meg hogy mijen a hajviseletük..
2008. dec. 10. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a retros csajok retros cuccokban járnak, de hogy milyen a hajuk az nem függ a ruha márkától.

Mellesleg egy gyenge minőségű márka, nem tudom miért van mindenki oda érte, drága és a legtöbb ruha darab két három (a cimke szerinti mosás) után tönkre megy.

2008. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen retrocicákkal tele van a disco. Undorító faj...
2008. dec. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem mindenki válassza ki a saját stílusát, ami tetszik. Ha neki a retró akkor nem kell basztatni. Az egyetlen undorító stílus ebben az országban az emo. És hogy hogy öltözködnek? Nézz google-ban képeket 80as évek beli csajokról:D akkor a frizurát is be lehet lőni. Mellesleg a retro márkának semmi köe a stílushoz, viszont tényleg rossz minőségű.
2008. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak...


"mindenki válassza ki a saját stílusát, nem kell b*sztatni" értem, de rögtön utánna ott h az egyetlen undorító stílus az emo...

Nem vagyok oda a stíéusért, de akkor te se b*szagosd már h undorító meg nem undorító... kicsit ellentmondásosan írsz, de ez csak egy vélemény.


A retro meg tényleg gagyi, bocsi ha vkit megbántok vele, de nem egy minőség.

2008. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem mindenki válassza ki a saját stílusát, ami tetszik. Ha neki a retró akkor nem kell basztatni. Az egyetlen undorító stílus ebben az országban az emo"


Igen, mindenki válassza ki a stílusát! Az emo-k az emo-t választották, tehát őket se kell leundorítózni! Tudod mit? Te vagy az undorító! Az összes többi emo-gyűlölő fajtáddal! Nekem se tetszik minden stílus, de nem teszem ezt nyilvánosságra, inkább magamban tartom! Esetleg ezt-azt elmondok a véleményemről a bnőmnek de nem az interneten!

Üdv: Egy emos lány....O.o

13/L

2009. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!