Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Amikor a csajok buliba mennek,...

Amikor a csajok buliba mennek, miért néznek ki úgy mint a k*vák?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 01:51
 1/4 anonim válasza:
Mert sajna már ez az "elvárás" meg attól is függ,hogy hova megy az illető bulizni...lehet,hogy egy bed beachre farmerban be se engednének,meg nem akarnak a többi csajhoz képest alul öltözöttek lenni:D Én is ha ilyen helyre megyek néha k.rvásan érzem magam,de ha keményebb zenés bulira megyek,akkor farmer,sportcipő,szolídabb smink:)Én mostanság jobban szeretek "lazábban" bulizni:)
2011. jún. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól teszed :D.És igen erre gondoltam én is hogy egy Bed Beach-re egy csajt be sem engednek farmerben.Ez elég nevetséges.
2011. jún. 9. 03:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én ugyan nem szoktam túlzásokba esni. Olyan helyre meg alapból nem megyek, ahol elvárás. Kivétel a kamionosok és qrvák buli, de ott is kamionos vagyok. :D De szexi kamionos. :D

Amúgy az még hagyján, hogy a legtöbb csaj ribinek néz ki (meg úgy viselkedik), na de hogy ugyanolyan cuccban van a összes... O_o

2011. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez tettszik :D.A k*vák és kamionosok amúgy is kivétel lenne,ott direkt úgy kell öltözniük a csajoknak,de a legtöbb csajnak aki ott van ,,be"sem kell öltöznie.
2011. jún. 10. 02:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!