Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó ötlet ilyen cipőt vennem...

Jó ötlet ilyen cipőt vennem az unokahúgom születésnapjára?

Figyelt kérdés

Lányok, nektek ez tetszene?



[link]



2021. júl. 15. 09:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és igen tudom, elég extrém stílusa van, szereti az ilyeneket
2021. júl. 15. 09:51
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Rossz a kategória.


Cipőt ajándékba nem jo otlet venni

2021. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ruhát/cipőt/táskát sose veszek senkinek, inkább elhívnám akkor vásárolni, hogy válassza ki magának, közben legalább beszélgetünk is.

Lehet, hogy szerencséd lenne és imádná, de lehet hogy pont az ellenkezője. Ugyan sok helyen ki lehet cserélni, de az már kellemetlenebb szitu, mi van ha abban a boltban egyik cipő se jön be neki, csak kényszerből választ valami jobbat.

2021. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben cipő v ruha boltba vennék neki vásárlási utalványt.
2021. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen cipőm, de ennek a színe borzalmas. Az extrém stílus alatt mit kell érteni? Szerintem a színe miatt nem fog tetszeni neki. Én inkább feketét vagy fehéret választanék. Office shoes-ban van leárazva pont ez a fajta (fekete és 20.000 forint). Vagy utalvány/pénz és vesz magának amit szeretne (azzal nem lehet mellé lőni). Ha mégis te szeretnél venni, akkor nagyon ajánlom a metal-shop weboldalt. Rengeteg menő platformos, extrém cipőjük van.
2021. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem simán, ha úgy gondolod örülne neki, vagy akár meg is kérdezheted
2021. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Színe nekem fura , de simán .

Személy szerint nálam az extrém kategória az szín és a stílusa együtt tudna lenni , azaz valami extrémebb szín ehhez a stílushoz , de nagyon az ő stílusától függ az extrémen belül milyen is az ő stílusa .

2021. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!