Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek csini csaj?...

Hogyan legyek csini csaj? Olyan igazi nőci, milyen ruhákat, hajat, sminket használjak? Szobám milyen legyen?

Figyelt kérdés

Szép lány vagyok, de valahogy nem tudok öltözködni,meg úgy általában stílust szeretnék váltani,beleértve a szobámat is,tudtok tippeket adni? :D

Köszi :)


2010. aug. 26. 18:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is 25 éves vagyok, szerintem nőiesen, csajosan, de a koromnak megfelelően öltözködöm.


A kedvenc darabjaim a Zara, H&M, Pimkie üzletekből (és turikból) vannak.


A farmer, kardigán, farmerszoknya, magassarkú tökéletes alap egy (gondolom) dolgozó fiatal nőnek.


Én is ilyeneket hordok, ilyenkor balerina, saru is kedvenc viselet.


A meglévő ruháidat nem kéne lecserélni, mert lehet rá építeni.

Ne baj, ha nem szereted a túl feltűnő ruhadarabokat, ebben a korban (már nem tini) nem is kell neonszínű cuccokat viselni minden nap, viszont az egyszerű darabokat jól fel lehet dobni trendi színes bizsukkal, kitűzőkkel.


Egy jó táska alapdarab, muszáj kell.

Nem kell, hogy drága legyen, elég ha drágának néz ki :)

A vászontatyók csak strandra és Tescos bevásárláskor jöhetnek szóba.


Kabátnak bőrdzseki (az minden életkorban alap), farmerdzseki, trencskó ballon, blézer.


Nadrágnak: munkába valami csinos farmer vagy vászon (előírástól függően), hétköznapokra akár szakadt farmer is lehet, csak visszafogott felsőkkel kell viselni (és pl. kardigánnal)


Szoba: hát valami barátságos színű, Te ismered a saját lekivilágod, ezt neked kell eldönteni milyen színt szeretnél :)

2010. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

innen 2,3. 2. mondjuk mas szinben :P [link]

innen is 2 3. [link]

[link]

[link]

+miniszoknya, csonadrag (ne legyen lila meg ilyen kislanyos...), rovidnadrag (terden feluli), vallpluzok, majok nem valami noiesek persze koztuk is van par darab :)



szobat sztem termeszetes legyen, illetve lakasod ne legyen giccsez es mu

[link]

persze par disz elfer gyergyak..., csak ne legyen sok belole+ ne legyen koceraj :)


remelem segitettem :)

2010. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mellénnyel, kiegészítőkkel meghatározhatod a stílusodat. Ha komolyabb vagy, akkor fémből készült; meg fekete holmikat keress. Ha hippisebb, akkor földszíneket és a szivárvány színeit válaszd. Ha meg vidám, bohém; akkor többféle stílust is vegyíthetsz. (Ez vonatkozik kendőkre, fülbevalókra, egyéb bizsukra.)

Abból, amit leírtál, egy "natúr" szoba illik hozzád, világos fallal (fehér, bézs, ilyesmi) és bútorokkal... A szobádat is feldobhatod kiegészítőkkel, keleti maszkokkal, ékszerdobozzal, gyertyatartóval, nagy vázával, és ezeket te is kidekorálhatod.

2010. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

hú,jókat írtatok,köszi! :)

várok még további ötleteket

2010. aug. 30. 10:57
 15/16 anonim ***** válasza:

Hosszított ingek,felsők is nagyon divatosak most,pl egy latex jégerrel,vagy akármilyennel.:)

magassarkú mindenképpen.Én pl nagyon szeretem a ilyen csöngős fülbevalókat,nem tudom h állsz velük,lehet neked is jól állnának.:)

Amúgy én is barna hajú,-szemű vagyok,csak kicsit fiatalabb nálad.:)

Sok sikert az átalakulásodhoz!

2010. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kiskecsu válasza:
szerintem nacinak hordj csőnacit felülre meg bő öves felsőt (ha lehet kockásat)......a hajad attól függ milyennek szeretnéd majd a fodrász megmondja....sminkeléshez pedig nem kell sok csak alapozó,szempilla spirál lényegében ennyi
2011. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!