Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek csini csaj?...

Hogyan legyek csini csaj? Olyan igazi nőci, milyen ruhákat, hajat, sminket használjak? Szobám milyen legyen?

Figyelt kérdés

Szép lány vagyok, de valahogy nem tudok öltözködni,meg úgy általában stílust szeretnék váltani,beleértve a szobámat is,tudtok tippeket adni? :D

Köszi :)


2010. aug. 26. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Először azt írd meg...
2010. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Legyen saját stílusod. Küldesz képet magaról? Hány éves vagy?
2010. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha vki meglát egy jó csajt az utcán akkor nem az van kb:

-szia

-szia

-Szobád milyen?

...

Nem a szobádtól leszel csini

2010. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

1.Hány éves vagy?

2.Milyen ruhákat hordasz most?

3.Milyen most a szobád?

:D

2010. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, írd meg azt is, hogy milyen ruhákat szoktál mostanság viselni... Így könnyebb lesz segíteni Neked. :) Ha jól sejtem, tizenéves lehetsz...?
2010. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na neeee. Mi mondjuk meg, milyen legyen a szobád? Saját ízlésed nincsen???
2010. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy tudod mit? Festesd be az egész szobád falát rózsaszínre, vegyél fehér bútorokat, aztán menj el fodrászhoz, csináltass platinaszőke hajat, meg vegyél fel piros-fehér pöttyös ruhát. Na? Milyen Barbie-baba lenne belőled?
2010. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon fiatal, és igen, MÉG nincs ízlése. Miért, neked már akkor volt ízlésed, mikor kibújtál anyukád hasából?


Nekem például úgy 19 éves koromig nem nagyon volt stílusom. Utána egy bizonyos fajta stílust követtem, tehát még mindig nem volt. És csak úgy 24 éves koromra lett. Nincs ezzel semmi gond, ha segítséget kér az illető.

2010. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok. Sima farmert szoktam toppal hordani vagy szoknyát valami blúzzal.

A szobámat azért kérdeztem,mert most újitom fel a lakásomat és festés van meg minden. Szeretnék valami igazán barátságos,csajos szobát...bár ezt lehet inkább a lakberendezéshez kellett volna,bocsi :D

szóval a ruhákról: inkább alapdarabjaim vannak,pl.farmerszoknya, nadrág, blúz/top,kardigán

szóval semmi extra. Szeretném feldobni az öltözködésemet,az egész megjelenésemet akár kiegészitőkkel,akár új ruhákkal,már unom ezeket :)

Alacsony vagyok 160 cm,53 kg,szép arc. Hosszu barna haj,barna szem

képet nem szeretnék küldeni ne haragudjatok :)

2010. aug. 26. 18:25
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, valamiért teljesen azt hittem, hogy tizenéves vagy... Bocsi. :) Én is 25 vagyok, én írtam az előzőt, hogy csak 24 éves korom körül lett stílusom. Én is most kezdtem el úgymond "nőcis" lenni. :)


Szerintem nagyon nőies tud lenni a magas sarkú cipő. Szoktál azt hordani? Mert ha nem, sürgősen szerezz be pár darabot! Mivel nem vagy extrém magas (mint én a 180 centimmel), simán hordhatod.


Cicanadrágokról mi a véleményed? Én pl. nagyon szeretem őket, egészruhákkal (vagy nem tudom, hogy hívják az ilyet) viselem általában. Az jó, ha van szoknyád, szerezz be még többet. :)


Mennyire kivágottak a felsőid? Ha nem érzed magad kényelmetlenül, egy icipicit mélyebben kivágott felsőket is viselhetsz. Persze ügyelve arra, hogy szexi legyen, de ne közönséges.

2010. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!