Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a mostanában...

Mit gondoltok a mostanában divatba jött sárga ruhadarabokról? Szerintetek is menő? Érdekes amig divatba nem jött addig nem éreztem magam jól cirtomsárgában de most sárga ruha fétisem lett! Mi az oka??

Figyelt kérdés

#sárga pulcsi
2021. jún. 21. 17:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 bocsánat nem a citromsárgára gondoltam, hanem a random sárgára (itthon tévesen ezt is citromsárgának hívjuk). Nyár típus vagyok és van egy ilyen színű bikinim szóval tényleg jó a hideg árnyalathoz. A kedvencem (napsárga) mellett szürkének látszom.
2021. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
8/barna hajam van barna szemem világosbarna bőröm szóval illik hozzám a sárga.
2021. jún. 22. 13:00
 13/15 anonim ***** válasza:
12 nem a hajad színe fog dönteni, hanem, hogy hideg, vagy meleg tónusaid vannak. Mennyire élénkek és mennyire telítettek a színeid. De Magyarországon a tél és nyár típus gyakori.
2021. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a sárga, én évek óta hordom. Bár ahol én élek most a fekete-feher és a pottyos a divat. Minden 2. Nő olyanba van.
2021. jún. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem sok sárga ruhám van. Nyáron nagyon lebarnulok, úgyhogy akkor alapszín nálam. Sokan itthon félnek kísérletezni a színekkel, mert folyton az a fontos, hogy mások mit gondolnak.
2022. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!