Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk mit vesznek fel hidegben...

Fiúk mit vesznek fel hidegben a nadrág alá?

Figyelt kérdés
Ma már megint kezd hidegebb lenni és arra gondoltam, hogy vásárolnék valamit a barátomnak, hogy ne fázzon. Ezért kérdezem tőletek (fiúktól), ti mit szoktatok felvenni nadrág alá?
2008. dec. 8. 08:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Hol élsz hogy annyira hideg nincs?

Tél van.

Sokan a buszmegàllokba fagyoskodnak fél oràkat,legtöbb vonat fütetlen.

Van aknek gyalogolnia kell naponta.

És még sorolhatnàm.

Ami neked nem hideg,az màsoknak még jelenthet veszélyt.

Hidd el nem kell minusz 30 fok egy jo kis felfàzàsra.

2008. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Hát én is ácsorgok 2 órákat buszra várva, de ezekszerint nekem jó megoldás hogy egy sima nadrágban vagyok és a kabát leér a derekamig. Nem fázok annyira hogy olyan hú de elviselhetetlen lenne. Nem tudom, de nem akarok vitázni, mindenki öltözzön melegen :))
2008. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy melegitőnadrágot (mackót)szoktam a farmerem alá felvenni,kivülállónak észrevehetetlen(nem nyomja ki sehol a felső nadrágot).Tök jól melegen tart, -20 fokig biztos a védelem.

Néha bundanadrágot vettem a farmer alá,de ezt csak annak ajánlom, aki(és akinek a hozzátartozói) nem tartja/tartják cikinek ezt,valamint nem zavarja hogy térdtől lefele nincs védve.

2008. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 treffhetes ***** válasza:
73%

én semmit se veszek a farmer alá (mínusz 15 fok környékén kezd kevés lenni,de ilyennel ritkán találkozok),de ismerek olyat,aki 0 fokig kabátot se vesz,csak pólót meg rá egy melegitőt,mégis kb 10 éve nem volt megfázva,úgyhogy relatívnak tartom azt a kifejezést,hogy "hideg van"

amúgy a jégeralsó vagy a melegítőgatya szerintem teljesen jó megoldás

2008. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én vékony 20-40 denes nejlonharisnyát veszek még fel a nadrágom alá, több nem igen kell. Bár én is hortam régen jégeralsót, de valahogy nem tetszett.
2008. dec. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is a harisnyanadrágra szavazok. 60-80 DEN-es, vagy akril. Nagyon kényelmes.
2010. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!