Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vissza tudom cseréltetni a...

Vissza tudom cseréltetni a cipőmet?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy 38-as Converset a Sport Depo nevű üzletben az óbudai Stop Shopban. Ezzel nem is lenne semmi baj, ha a lábam nem 39-40es lenne. De 39-es abból a cipőből ami nekem tetszett pont nem volt, csak 38-as és 41-es. Mindkettőt felpróbáltam, és akkor még a 38-as tűnt a jobb választásnak, mivel nem éreztem, hogy különösebben kényelmetlen lenne, vagy valami, éreztem, hogy picit szorít, de semmi más, a 41-es meg már hangzásra is nagynak tűnt, amikor felvettem, éreztem hogy kb. olyan laza a lábamon, mintha a Supra Vaideremet vettem volna fel, pedig a két cipő mégcsak nem is hasonlít egymásra. Szóval megvettem a 38-ast, a pénztárnál mondták, hogy fél év garancia van rá, a papírokat (számlát, garancialevelet) el is tettem. A cipőt szombaton vettem (ma kedd van), és tegnapelőtt volt rajtam először, elmentem benne sétálni... és kb. negyed óra után alig bírtam benne lépni, mire hazaértem tönkretette a lábujjaimat, még most is fájnak, mindkét kisujjamat rendesen feltörte. Mit gondoltok, ha visszaviszem a boltba így egy viselet után, kicserélik nekem arra a 41-esre?
2010. aug. 24. 23:34
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy inkább próbáljam ki a deichmannos tágító sprayt?
2010. aug. 24. 23:42
 2/6 anonim válasza:
46%

az biztos h már nem cserélik ki kinek kéne a használt cipő a boltból?

próbáld meg kitágítani én is így jártam mint te 39-es lábra 38-as converse

én ki tudtam tágítani fújtam a spryvel meg sokat sokat sétáltam benne . sokszor fájt a lábam de mára a kedvenc cipőm

és tanulság most már csak 9-et veszek


hajrá jó tágítást

2010. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted visszaviszi bárki is úgy, hogy nem volt a lábán? Ha van rá garancia, akkor igenis kicserélik... talán nem szakadt szét 1 sétától -.-
2010. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már bocsáss meg kedves utolsó de nekem egy DC cipőm van (ami 25k volt de ez most mellékes ) és elolvastam a garanciát ami feketén fehéren leírja ,hogy a garancia méretbeli eltérésekre nem vonatkozik tehát nem fogják emiatt kicserélni. Nem hiszem ,hogy a converseknél másképp van...
2010. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

első válaszoló: kipróbálom akkor azt a sprayt, és remélem tényleg beválik. egyébként ez annyira "használt cipő", hogy még a talpán se látszik, hogy bárki is tett volna benne egy lépést akár.

második válaszoló: én is valahogy így gondoltam (mivel már leírtam az előbb, hogy a cipő ugyanolyan állapotban van, mint mikor kivettem a dobozából), de sajnos azt hiszem, hogy a harmadik válaszolónak igaza lehet.

harmadik válaszoló: a Supraét (36k) olvastam, annál is detto az a helyzet, mint a DC-nél, a Conversét (22k) még nem olvastam el, de mindjárt előszedem.

2010. aug. 25. 01:54
 6/6 anonim ***** válasza:

ne legyetek már ilyen szerencsétlenek, egy télen egy devergo sapkát vittem vissza, úgy hogy volt is rajtam, csak nem teccet annyira, kérték a blokkot, kérdezték volt-e rajtam, természetesen nem, anyám vette, csak nem teccik, ozt kész, levásárolhattam


ha meg így nem megy, ki kell verni a hiszit, meg fogyasztóvédelem stb

2010. aug. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!