Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem veszi vissza a Tamaris a...

Nem veszi vissza a Tamaris a cipőmet?

Figyelt kérdés

Csütörtök este (4 napja) vettem a Tamarisban egy bőrcipőt. A hugomnak vettem ajándékba, egyszer megpróbálta, nálunk a teraszon járkált benne pár órát, ám a cipő 38-as mérete ellenére iszonyúan (nem a normális módon, körbevágja a lábát minden helyen) szorítja, ezért ma reggel visszavittem az üzletbe. Cserét kértem, egy nagyobb méretre, ám nem akarják cserélni, miszerint "használva volt", ezért eladhatatlan.


Sajnos a mai cipők olyan minőségűek, hogy ha egy icipicit használod, már akkor is meglátszik rajtuk. Egyébként az egyik talpába belefúródott 3 mini méretű kavics, amit ki is vettem, de van rajta 3 pötty, illetve a sarokrészen kb 2 mm kicsi kopás. Szerintetek mit tudok tenni?


2011. aug. 30. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

ha nem veszik vissza, akkor:

-vagy megtartod és elajándékozod majd valakinek

-vagy felteszed vaterára, vagy a közelben valakinek eladod

-veszel 39-est

2011. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!