Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik szerint ronda a Hermes...

Akik szerint ronda a Hermes Birkin táska, megmutatnák linken, hogy nekik milyen egy szép táska?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem ronda, teljesen jó. Aztán ránéztem az árára.


https://www.youtube.com/watch?v=HZYHQSFTZU0

2021. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Mit vagy annyira rápörögve? Úgyse lesz ilyen táskád. Miért baj az, hogy másnak nem tetszik?
2021. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a Vera Bradley táskák tetszenek, mert színesek. De sok jó noname táskát szoktam látni.
2021. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
nekem nem tetszik. ez téged miért zavar?
2021. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Nekem nem tetszik, nem az én stílusom, túl csajos, egy Kelly akkor már jobb, mert annak van keresztpántja, számomra ez praktikátlan is a kis füleivel.

Amúgy sem vagyok nagy táskás, én 2 évig mentem, mire találtam olyat, ami az ízlésemnek és az igényeimnek megfelelt :D

Attól még, mert valami kva drága é státuszszimbólum, még nem feltétlen fog tetszeni mindenkinek.

Lamborghinit se vennék pl., ha lenne rá pénzem, akkor se, mert nem az én ízlésem.

2021. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak az egynek, aki a kérdésre válszolt :D Amúgy meg nem is akarok Birkin táskát, teljesen más okból kérdeztem és még fogok is róla kiírni kérdést

"Miért baj az, hogy másnak nem tetszik?" Kérlek, másold be pontosan azt, amit én írtam és az van benne, hogy baj. Utána válaszolok. Ne hazudozz!

2021. máj. 31. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!