Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mit szoktatok vinni...

Lányok ti mit szoktatok vinni egy átlagos nap a táskátokban munkába?

Figyelt kérdés
Szeretnék összeszedni egy rendezett táskát és nekem a nagyon csajos oldaltáskák sajnos nem jönnek be így olyanok válaszát várom főleg de bárki írhat persze akik ilyen átlagos közepes, kisebb méretű hátizsákot szoktak magukkal vinni munkába. Mindig úgy érzem mikor elindulok, hogy valami még hiányzik és néha tényleg hiányzott is valami így listát írnék olyan dolgokról ami esetleg fontos lehet egy átlagos nap is legyen szó a táskában tartott neszesszerről, ennivaló, zsepi, kis füzet stb. Én nem sminkelem magam de ilyen tisztasági kellékek mint nedves törlőkendő, extra betétek, hajgumi, ragtapasz, dezodor, parfüm stb jól jönnének. Írnátok egy listát ti miket pakoltok a hátizsákotokba munkába menet? :D. Akár a legkisebb apró cikket is leírhatjátok. Amit úgy mindennap visztek magatokkal. És ajánlanátok esetleg nekem egy kisméretű kevés zsebes hátizsákot ami passzolna szerintetek a stílusomhoz? Általában fekete nadrágot meg fekete mintás pólókat hordok (rockpince, meg bőregér stílusúakat) és ehhez szeretnék egy nem elütő táskát aminek nincs sok zsebe csak néhány. Most egy átlagos piros van amit talán egy kínaiban vettem és szeretem csak eléggé zajos mert így összecsörömpöl a cipzár és a szegecsek rajta így még az is jó lenne ha csendes lenne :D.Ja és hogy miket hova szoktatok pakolni, hogy rendezett legyen ezt is írjátok le légyszi.*

2021. máj. 21. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Zsebkendő, ennivaló, innivaló,evőeszköz, kézfertőtlenítő, rágó, kistükör, púder, szemöldökceruza

Betét, mini parfüm, pénztárca, toll, papír, telefon, személyes iratok, paprikaspray, bicska

2021. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Penztarca, feherjeszelet, toltokabel, pot fulhallgato, rago

Minden mas megvan az irodaban a fiokomban kulcsra zarva

2021. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

zsepi

nedves törlő

kézfertőtlenítő

rúzs

alapozó

bicska

paprikaspray

kulcsok

igazolványtartó

jelvénytartó

napszemüveg

harisnya

bugyi

hónaljstift

fogkefe

töltő

pénztárca

szájspray

2021. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy jó kérdés. Nekem viszonylag nagy oldaltaskam van, mert én csak azzal tudok boldogulni. Van benne zsebkendő, rágó, MP3 lejátszó, könyv, esernyő, esősapka, kezfertotlenito, kislámpa. Emellett van benne egy külön kis nesszeszer, amiben van: több méretű betét, kistükör, csat, hajgumi, fogköztisztító, fésű, szemcsepp. Mindenképp kávé és nassolnivalo is akad benne.
2021. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
+ tematikusan külön pakolok mindent a zsebükbe, hogy minél kevesebb idő alatt megtaláljam. Parfüm nem, mert az már túl nehéz, de egy könnyű kis flakonos body spray is van benne.
2021. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

+ napszemüveg, toll, korrektor

Azt hittem én tulbonyolitom, de látom másokhoz képest nem vagyok elég felkészült. :)

2021. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Kulcs

Igazolványtartó

Esernyő

Étel/ital

Fésű

Kis tükör

Ajakápoló

Smink:általában púder vagy rúzs

Parfüm

Dezodor

Zsebkendő

Nedvestörlőkendő

Kézfertőtlenítő

Penztárca

Paprikaspray

Gyógyszeres neszesszer

Rágó

Töltő

2021. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pénztárca, esernyő, zsebkendő, rágó, telefon, kulcsok, ajakbalzsam.
2021. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Csak az alap dolgok: pénztárca, telefon, kulcsok, rúzs, törlőkendő, bilincs, kézfertőtlenítő, telefontöltő, dezodor, fésű, tükör
2021. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem is ismerek olyat, aki csajosss oldaltáskát hord, mindenki normál méretű női táskát.


Nálam vannak az iratok, kulcs, bérlet/jegy, zsepi, fertőtlenítő, hajcsat, rúzs, púder, tükör. Külön kis "elsősegély" dobozban van általában Aspirin, Flector, Rennie, sebtapasz, orrcsepp. Külön kis zsebben meg pillanatragasztó és ilyen kis mini snitzer. (Legutóbb boltban megnyitottam vele egy hatos ásványvíz csomagját.)

2021. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!