Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mit szoktatok vinni...

Lányok ti mit szoktatok vinni egy átlagos nap a táskátokban munkába?

Figyelt kérdés
Szeretnék összeszedni egy rendezett táskát és nekem a nagyon csajos oldaltáskák sajnos nem jönnek be így olyanok válaszát várom főleg de bárki írhat persze akik ilyen átlagos közepes, kisebb méretű hátizsákot szoktak magukkal vinni munkába. Mindig úgy érzem mikor elindulok, hogy valami még hiányzik és néha tényleg hiányzott is valami így listát írnék olyan dolgokról ami esetleg fontos lehet egy átlagos nap is legyen szó a táskában tartott neszesszerről, ennivaló, zsepi, kis füzet stb. Én nem sminkelem magam de ilyen tisztasági kellékek mint nedves törlőkendő, extra betétek, hajgumi, ragtapasz, dezodor, parfüm stb jól jönnének. Írnátok egy listát ti miket pakoltok a hátizsákotokba munkába menet? :D. Akár a legkisebb apró cikket is leírhatjátok. Amit úgy mindennap visztek magatokkal. És ajánlanátok esetleg nekem egy kisméretű kevés zsebes hátizsákot ami passzolna szerintetek a stílusomhoz? Általában fekete nadrágot meg fekete mintás pólókat hordok (rockpince, meg bőregér stílusúakat) és ehhez szeretnék egy nem elütő táskát aminek nincs sok zsebe csak néhány. Most egy átlagos piros van amit talán egy kínaiban vettem és szeretem csak eléggé zajos mert így összecsörömpöl a cipzár és a szegecsek rajta így még az is jó lenne ha csendes lenne :D.Ja és hogy miket hova szoktatok pakolni, hogy rendezett legyen ezt is írjátok le légyszi.*

2021. máj. 21. 16:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
1%
Paprikaspray 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 de hasznalni egyikőtök sem tudja normalisan
2021. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Avass már be, hogy kell használni normálisan egy paprikasprayt?

Én hálát adok azért hogy eddig nem kellett soha sem használni. Egy nőnek pedig valamivel megkell védenie magát..

2021. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15%

Víz

Betét

Telefon

Zsepi

Sokkoló

Paprika spray

Kés

3 darab Gránát

Rakétavető

Egy akr

És egy füstbomba,

2 dildó

Vibrátor

2021. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor kapsz egy normális választ is:

-2 kisebb neszeszer, benne: púder, rúzs, Carmex, hajgumi, kisebb tükör

a másikban: tisztasági betét, tampon, pótbugyi, ragtapasz, kontaktlencse tartó és hozzá 20ml folyadék, szemcsepp

-kéztisztító, nedves törlőkendő

-powerbank, AirPods

-rágó, valamilyen kis nasi, csoki, akármi

-golyós deo

-pénztárca, kártyatartó

-kulcs

-napszemüveg

2021. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kártyatartó, pénztárca, fülhallgató, szőlőzsír, kézkrém, víz, kaja, kézkrém, zsebkendő, betét, egy kicsi mappa, kulcsok, fájdalomcsillapító, rágó, szemüvegtörlő, pár toll, hajgumi, egy csomag maszk, és ha kell, esernyő.

A kisebb dolgokat(mint a fülhallgató, szőlőzsír, hajgumi, stb.) külön kis zsebekbe rakom, a nagyobbakat(víz, kaja, pénztárca, stb.) csak beledobálom, lehetőleg úgy, hogy a nehezebb dolgok alulra kerüljenek, hogy a kajámat ne nyomják össze. Mondjuk elég nagy káosz van benne.

2021. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Zsepi,nedves törlőkendő,pár betét/tisztasagi/1bugyi is egy kis nesszeszerbe,kézfertőtlenítő kicsi fésű/hajgumi,dezodor,parfüm,gyógyszer,pénztárca,kulcs,rágó,telefontöltő,napszemüveg,toll,mini jegyzetfüzet,szemüvegkendő.
2021. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem csak munkába, hanem átlag nap : enni,innivaló, telefon, pénztárca, iratok, paprikaspray.
2021. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell bugyi?
2021. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!