Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok jartatok mar ugy mint...

Lanyok jartatok mar ugy mint en ma? Balatonnal voltunk es egy feher bo szoknyaju miniruhat vettem fel. Biztam a jo idoben. Tevedtem. A szoknyat kellett fognom hogy ne fujja hasamig de megjott az eso. Vagy esernyo vagy szoknya.

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 16:54
 1/7 A kérdező kommentje:
A vegeredmeny egy ram tapado felso es emelkedo szoknya. Egy ido utan a cipo is a kezemben mert az is teljesen elazott. Nem volt kellemes elmeny. Egy par ora mulva is csavarni lehetett a vizet meg a fehernemubol es melltartobol is
2021. máj. 23. 16:57
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Így jár, aki nem néz időjárás előrejelzést. Lehetett tudni.
2021. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki járt már így, ezen most mi az újdonság? Ennyire unatkozol? :D
2021. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés eléggé sus. Szerintem pasi vagy, és épp erre vered. :D “Felemelkedő szoknya, tapadó felső, fehérneműből csavarni lehetett a vizet” Ahhaa
2021. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 mond valamit


Egy nő nem választja külön a fehérneműt és a melltartót, mert a melltartó ugyanúgy fehérnemű mint a bugyi.

Nagyon gáz hogy már nem csak a szexualitás kategóriában vannak kiverős kérdések :(

2021. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azt magyarázd el kérlek, miért olyan nehéz ékezeteket írni, ha magyarul beszélsz?
2021. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, én is így jártam. Short volt rajtam és egy mell alatt megkötős crop top.
2021. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!