Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem szeretsz túrkálóban...

Miért nem szeretsz túrkálóban vásárolni?

Figyelt kérdés
Mondj rá 3 okot!
2010. aug. 22. 20:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Az elit turik nagy részében címkés és új cuccok vannak, amik max. próbálva voltak.

A boltit is ki tudja hány százan próbálták fel előtted......

Így ez nagyon béna kifogás.


Én szeretek, sőt, imádok. Darabárasba járok, ami kb. annyiba kerülhet mint egy ócska kínai, de a ruhák 1000szer jobbak, szebbek, különlegesebbek.


25,L

2010. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne kilós turira gondolj és akkor egyből nem fogsz utálni turizni. Egyedi jó áron van és egyáltalán nme használt márkás. Én sokkal szívesebben vásárolok turiba mint kínaiba. A minősége és az ára is jobb. Ha szeretsz vásárolni és van egy kis türelmed akkor nagyon jó cuccokat lehet találni.Ajánlom midnenkinek
2010. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam, hogy nem nagyon jártam még turiban, de eddig úgy hallottam, hogy ott használt ruhák vannak :) majd lehet egyszer elnézek
2010. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

20: 51- es vagyok, dolgoztam ruhaüzletben (nem kínaiban) a tisztaságról annyit, hogy a raktárban nem egyszer tapostunk a ruhákon a földön, amikor kerestünk a vevőknek méretet, fazont, olyat ami nem volt kirakva.

Ha tudnátok mik vannak egy ruhabolt raktárában, mindjárt nem undorodnátok a turiktól.


Turikban fertőtlenített cuccok vannak, sőt, az elit helyeken illatos, nem gyűrött darabok.

2010. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
kilósban is bőven van jó cucc, 2000Ft-ért simán veszek 5 felsőt, amik márkásak, nem viseltesek. nem hiszem, hogy koszosak lennének, mind ki van mosva, de legalábbis fertőtlenítve. boltban sem tudod ki próbálta fel előtted. pl fürdőruhát csak alsóneműre szabad próbálni ugyebár, aztán sokaktól visszahallottam, hogy nem arra próbálják, mert nem lehet eldönteni hogy jó-e. bugyit, melltartót, mindent felvesznek. szóval az új cuccok sem makulátlanok.
2010. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
hát a kilósban is vannak jók, persze időben kell menni hogy kifogd őket és tényleg sokkal jobb és olyan minőségben,h ilyet tudj vásárolni csak akk tehetnéd meg ha kib@szott sok pénzed lenne és egy hülye kis pics@ lennél^^tehát én szeretek turiba járni:D
2010. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%

20:22

Te hülye vagy, minden Kínában készül, csak nem mindegy, hol adják el... -.-

2010. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
párszor már próbáltam turiban vásárolni, de soha nem találtam semmit. Voltam ilyen mindent bele dúrjad boltban, meg voltam válfásban is, semmi. Esetleg tudnátok olyat mondani ahol tényleg jó darabokat lehet kifogni? Nem pesti vagyok, úgyhogy valami cégnevet ha lehet.
2010. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Háda

www.hadakft.hu

2010. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
köszi, megnéztem.. Nos csongrád megyének még a közelében sincs üzletük sajnos :(
2010. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!