Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már cipőt a...

Rendeltetek már cipőt a www.cipoexpress.hu-ról?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok? Érdemes rendelni? Jó minőségűek a cipők? Tényleg nem cirkuszolnak ha nem tetszik a cipő és visszavitetem, nem kell fizetnem egy forintot sem?
2008. dec. 4. 23:25
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom, mik a tapasztalatai azoknak, akik rendeltek már, de nekem az a tapasztalatom, hogy nem mehetek szám után, mert 34-37-ig minden méretű cipőm van, és érdekes, hiába más a számozás, ugyanakkorák, ha egymáshoz mérem. Szóval próba nélkül cipőt én nem vennék így. :-) Még ugyanabból a márkából se ugyanolyan 2 hasonló cipő, tapasztalat :-)
2008. dec. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, de legalább ha nem jó visszaviszik ingyen... egyébként én boltba se találok magamnak rendes cipőt, akkora lábam van :P
2008. dec. 5. 01:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én rendeltem egy balettcipőt még tavasszal. Nagyon jók a tapasztalataim:

Nekem sem biztos a méretem, ezért ugyanabból a fazonból rendeltem egy 35öst, egy 36ost és egy 37est. Végül a 36os lett jó, csak ezt az egyet kellett kifizetnem. A futár pontosan érkezett, feljött a lakásba, felpróbáltam,kifizettem, adott számlát és kész. A minősége nagyon jó, tényleg, még mindig újszerű, pedig gyakran hordtam. Szerintem megéri kipróbálni, én nem csalódtam.

2008. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remélem akkor se lesz semmi gond ha hozzám jönnek majd.
2008. dec. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!