Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már vateráról...

Rendeltetek már vateráról ruhát? Biztonságos?

Figyelt kérdés
cipőeset állt be. xD =d
2011. jún. 4. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én rendeltem.Sajnos a méret nagy lett,pedig S van beleirva.A szine a képen tűz piros volt,amit kaptam ronda cikámen szinű :( És 8000 ft volt.
2011. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szóval azt mondod, hogy kapufa? =/
2011. jún. 4. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon tisztességes eladók,de ugyan akkor pénzhajhász,hamisítók.Az eladókról lehet véleményt írni/olvasni azokat olvasd el,hogy a többi vásárló,hogy vélekedik az eladó megbízhatóságáról.A képet mindenképp nagyon figyelmesen tanulmányozd át,bár ha a képen tökéletes az sem 100%,hogy a valóságban is ugyanolyan lesz...

Szóval kockázatos.Én elég gyakran Vaterázok és nekem is voltak nagyon jó vásárlásaim,de volt amivel nagyon befürödtem,pedig nehéz engem átvágni.

2011. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm nagyon jó vásárt csinált. Tisztességes volt az eladó, kifogástalan a minőség. De vigyázni kell kivel állapodsz meg.
2011. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem. és szerintetek az norm. h előbb adjuk a pénzt, aztán indul a szállítmány, nincs rá garancia stb..? és valami netről leszedett kép van fent..
2011. jún. 4. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a netről leszedett kép van az nem igazán jó. Kérj saját képet a termékről, hogy lásd tényleg olyan állapotban van, mint ahogy fel van tüntetve. Én nagyon sokszor vettem már vateráról dolgokat. 1x-2x én is befürödtem már, de a legtöbbször mondhatni, hogy jól jártam. Mindenképpen olvas el az eladó értékeléseit, az nagyon sokat számít!

Egyébként én sem postáznám az árut a pénz megérkezése előtt, mert nagyon sok a nem "korrekt" vásárló. A boltban is előbb fizetsz és úgy viheted csak haza az árut. Kérd mindenképpen ajánlott levélként, és akkor ha bármi gond van, akkor a postán is utána tudnak keresni. Egyébként ilyen gondom még soha sem volt, hogy nem kaptam volna meg az árut.

2011. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát vagy szerencséd lesz az eladóval, vagy nem.

De ha használt a cipő, inkább ne vedd meg (kényelmetlen lesz, mert nem a te lábadhoz idomult ugye), ha pedig újan árulja, esetleg nagyobb tételben, akkor egyszerűbb megrendelni ebayről (mivel 99%, hogy neki is onnan van az áru), ott megbízhatóbbak.

De az eladó értékeléséből is lejön sok minden. Vaterán mondjuk még nem vettem semmit, de már eleve az üzemeltetők moráljával is van probléma, innentől kezdve én inkább kihagyom, köszönöm.

2011. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem, szóval mi ez a másik oldal? linkelnéd, kérlek? :) köszönöm. :)
2011. jún. 4. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!