Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már e-bay-ről?

Rendeltetek már e-bay-ről?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy tök jó ruhát e-bay-en, de félek megendelni, hogy nem jó rám, nem fog tetszeni stb. Ha vki rendelt már, elmondaná a véleményét?
2011. júl. 20. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
én még nem de szeretnék,csak nem értem ezt a paypal dolgot.
2011. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én rendeltem a szomszédom segítségével,mert neki ez a munkája :) Miben kéne segíteni?
2011. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kb minden cuccom onnan van :D igazából ha nem tetszik vagy nem jó rád akkor szívás, mert most te sem fogod visszaküldeni 2-3 ezerért oda ahonnan vetted, hogy adja vissza az 5ezer ft értékű ruhád pénzét. szóval ha félsz ettől akkor érdemes olyan helyről venni, ahol leírják a méretét minden szempontból, vagy kérdezz az eladótól amelyik méret érdekel... Én pl. kínából ritkán veszek, mert ott nagyon profin le vannak fényképezve, de amikor megérkezik a ruha akkor meg kb. olyan mint ha bementél volna a kínaiba és ott vetted volna 1000 ft-ért. amiket ajánlok az: Anglia, Thai-föld, Taiwan, Dél Korea, Németország, vagy USA - én ezekről a helyekről mindig korrekt cuccokat veszek és nem csalódok, bár most jött pár nagyobb póló dehát ez benne van a pakliban. Szóval tök jól ki lehet fogni és kb a fele áron vásárolsz, mint boltban... persze ha különlegességekre vágysz, ami nem olyan elterjedt Magyarországon akkor meg kell fizetni, de mindenképpen javaslom és szerintem ne félj tőle. :)
2011. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ma 18.01-es

Megkérdezhetem, hogy Hong Kongból rendeéltél-e már ruhát, úgy, hogy szállítási költség ingyenes és később írják, hogy a vám,illetékek viszont fizetni kell, megtudnád modnani, hoyg ez mennyibe kerül, avgy hogy működött?

bocsi az offért.

2011. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor rendelek ebayről mert sok minden jóval olcsóbb mint máshol. Volt olyan is hogy nem lett jó a nadrág rám, de eladtam vaterán drágábban, szóval még jól is jártam vele.
2011. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Igen rendeltem már Hong Kongból, utoljára múlt héten jött onnan egy nadrágom ingyenes szállítással. Nekem nem volt még problémám a vámmal, de általában úgy küldik az eladók, hogy vámmentes legyen, szóval erre figyelnek, hogy ne legyen rossz neked és máskor is vásárolj tőlük. :)

2011. júl. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt pedig csak esetlegesen írják ki, hogy ha mégis vámolják, akkor neked kell fizetned, de ez nagyon ritka, és úgy tudom, h csak 50 dollár felett kell fizetned, ha nem ajándékként érkezik, de mint mondtam figyelnek rá, hogy ez ne történjen meg, csak egyes országokban pl. Olaszországban nagyon szigorú a vám és ilyen esetekre van ez kiírva...
2011. júl. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm a segítséget...lehet hogy fogok rendelni. azt a paypal-t én se nagyon értem, de majd utánnajárok;)

és pont azért gondoltam az ebay-re, mert nagyon olcsó.

2011. júl. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!