Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek milyen...

Lányok! Szerintetek milyen ruha, haj néz ki jól egy srácon?

Figyelt kérdés

Van olyan aki tudna segíteni ebben?

Kérlek a korotokat is írjátok oda.



2021. márc. 24. 00:58
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Haj:nekem személy szerint nagyon tetszik a hosszú haj (max vállig érő) egy fiún. Színt tekintve mindegy, csak ne legyen szőke vagy vörös.

Öltözet:amiben jól érzi magát, de nekem nem tetszenek például azok a pólók senkin, amiket a New Yorkerben lehet kapni, és rá van írva középre,hogy ,,fuck". :D De ez csak egy példa.

2021. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Nekik mi a véleményük a karcsúsított kék öltönyről?:)"

Felejtős. Főleg ezek az élénkebb, világosabb vagy középkék árnyalatok. Plusz az elmaradhatatlan barna cipő mindehhez. Kifejezetten nem szeretem ezt az összeállítást. Sötétkék öltönnyel nincs baj, normális szabással (tehát ne karcsúsítva, mert az számomra nem férfias) és fekete cipővel.

31/N

2021. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 A karcsúsított miért ne lenne férfias? Mondjuk amiben Sebastian Kurz jár?
2021. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem a szőke , nem túl hosszú hajú fiúk tetszenek, és a szakállat / borostát nem szeretem. Ez már megint egy olyan kérdés ,hogy mindenki mást fog írni.

Öltözetre én nem szeretem, ha valaki elegáns.Inkább lazább ,de annyira nem számít , de azért a színek passzoljanak.18/L

2021. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Stílusban ilyesmi


[link]


Hajban ilyesmi

(tudom kisfiú van a képen, de tetszik a természetesebb esése a hajnak)


[link]

2021. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%
Ecset fej, és mindenfélekepp 40 kg agyastól egyűtt.Ja és okvetlen legyen szétvagva a nadrág a térdnél!
2021. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én nagyon kedvelem a klasszikus, férfiasan elegáns ruhadarabokat, hosszú ujjú öltönying, feltűrt ujjakkal, betűrve,

zakó+farmer,

teniszpóló (galléros póló)

nyáron kb. térdig érő szövet rövidnadrág zárt sportcipővel

nardágban öv, cipőhöz zokni mindenképpen legyen

karóra tetszik, ha van, és stílusos (nem érdekel az ára, csak hogy jól néz-e ki, megy-e a srác egyéniségéhez)


frizurából tetszenek a hagyományosak is, de némelyik rockabilly fazon is, és az a borzas, laza Beckham-séró is, ami úgy 10 éve volt nagy divat

de néha tetszik az is, ha csak természetesen kopaszodik egy srác


igazából a frizura majdnem mindegy

ami nekem fontos, hogy legyen valamilyen állandó arcszőrzet, rendezett, ápolt szakáll vagy borosta

a csupasz képűek nem jönnek be :)

2021. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csipkés tanga
2021. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!