Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek milyen...

Lányok! Szerintetek milyen ruha, haj néz ki jól egy srácon?

Figyelt kérdés

Van olyan aki tudna segíteni ebben?

Kérlek a korotokat is írjátok oda.



2021. márc. 24. 00:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Haj: ami illik az arcához. Meg legyen borostája, ne keltse egy 14 éves kisfiú benyomását.

Ruha: 3 típus tetszik, amiért meg tudok veszni. Az egyik az a fehér feszülős póló, minden más (gatya, cipő, pulcsi) fekete. A másik az egyszínű póló, kék farmer, sima edzőcipő. A harmadik pedig a full elegáns (ing, zakó, öltöny nadrág, nyakkendő)

18L

2021. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Haj: nagyobb legyen mint pár milliméter és ne legyen fönt hosszú, oldalt meg borotvált. Nekem nem tetszik a szakáll és a borosta. (A szőke és a fekete haj a gyengém.)


Ruha: fehér, szürke, sötétkék vagy fekete sima vagy v nyakú pólók. Fekete vagy sima farmerrel, esetleg szürkével. Vagy fekete (kicsit emós) öltözet fekete pulcsival. (Ez esetben a fekete hosszú haj is jól áll.) Nyárra nekem a fekete, szürke sőt még a piros rövidnadrágok is tetszenek.


19L

2021. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy csak ne skinny fit gatya legyen vagy trottyos melegítő.

Színben amit szeret, amiben jól érzi magát. A hétköznapitól egészen az elegánsig minden tetszik, ha stílusos a szett.

2021. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az se mindegy milyen a testalkatod.. Hány éves vagy egyáltalán?
2021. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
21 vagyok, sportos a testalkatom, de hatalmas izmaim nincsenek, sötét szőke hajam van, és 180 cm vagyok
2021. márc. 24. 15:52
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Itt a lányoknak szerintem ez a T Danny stílusúak jönnek be!
2021. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Legyen szépen fésült haja, elegáns megjelenése, nem amolyan börtönfrizura vagy huligán hosszú haj.

Ne legyen szakálla, legyen ápolt.

Kimondottan szeretem az elegáns megjelenést : ing, zakó, vagy elegánsabb gyapjúing.

2021. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7 Meg a többiek, akik szeretik az elegáns fiúkat!

Nekik mi a véleményük a karcsúsított kék öltönyről?:)

2021. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a karcsúsított fekete öltöny jön be, de a kék se lehet rossz. A 2-es voltam.
2021. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

8


Hetes vagyok, nekem bejön az is

2021. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!