Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 évesen akkorák a melleim...

13 évesen akkorák a melleim mint egy 18 évesnek. Baj?

Figyelt kérdés

De nem lógnak meg semmi, de elég nagyok.. NAGYON nagyok.:D Kicsit zavar, mert mindig megbámulnak.. Idegesítő.:(( Szerintetek baj, h ekkora vagy örüljek neki? A barátnőim mind irigyek rám.. Én örülnék ha kisebblenne.:(


13/L


2010. aug. 16. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Alig van olyan aki meg van elégedve a mellével , nekem például nagyon kicsik és nagyobbra vágyom, de neked meg nagyok és kisebbet akarsz. nincs tökéletes :/ de szerintem örülj neki hogy ilyen jó méreteid vannak =)

16/L

2010. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
nekem se kicsik...engem is zavar, nem kapok melltartót ami normális, most próbálok sportmelltartót venni annak van tartása és kényelmes nem úgy mint a merevítősök.. :D nézd a jó oldalát, nem kell implant. :D egyébként engem 15 helyett 23nak szoktak nézni...pedig igyekszem nem kipakolni. :D 15/L
2010. aug. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Egyszer valaki imádni fog érte :D

Én is irigyellek, ez normális, de én meg vagyok elégedve a melleimmel normális méretüek, és formásak. Szépek. Ennél többre nem vágyom.

Minél nagyobb, annál lógóbb lesz az évek mulásával.

2010. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
örülj neki...a fiuk szeretik
2010. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Majd lógni fognak...xD
2010. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Cinti te vagy az?xD


Hát igen felnőtt korodra nagyon fog lógni,de örülj neki sztem sokan szeretnének olyat nekem ugyahogy pont jók bár lehetne egy picit nagyobb.:)

12/L

2010. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pár év eltelik és örülni fogsz ennek a méretnek:D Az "akkorák a melleim mint egy 18 évesnek" kicsit megmosolyogtam mert nekem 18 évesen még csak tenyérbe se fért bele olyan kicsi volt:)
2010. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem meg akkorák mint egy 13 évesnek!70B :(

De igazából most még nem irigyellek,mert ennyi idősen elég frusztráló lehet,de később szívesen cserélnék veled :D

19/L

2010. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem meg alig nő. De én örülök, hogy kicsi, mert legalább kerek és formás. Sőt ha választhatnék, hogy nagyobb legyen-e, maradnék a kicsinél. :D

16/L

2010. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyok, nyugi..

80/D-E .. képzelheted.. =/


13/l

2010. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!