Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Fáj a derekam,...

Terhes vagyok? Fáj a derekam, megvannak duzzadva a melleim (nem is kicsit, most akkorák, mint még soha), eresebb is. Szurkál a hasim. A köldököm körül. Hányingerem is van már. Pisilni is gyakran járok! Ma kicsit barnáztam. Szombatra nem várom!

Figyelt kérdés

Sziasztok!A googlban keresgéltem teherbeeséssel kapcs. oldalt akkor kerültem ide!Ahogy láttam, igen népszerű!:)

Szal azért írok, hogy egy kis biztatást kapjak!:)

2 hónapja próbálkozunk a párommal, de most úgy érzem sikerült!Mikor teszteljek, és mely tesztek 10-es érzékenységűek?


2009. márc. 18. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Üdv itt az oldalon!Mikor Kéne megjönnie??Amikor megjönne akkor tesztelj egyet.Gabrielt ajánlom.
2009. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szombatra nem várom!Gabrielt gyógyszertárban lehet kapni?
2009. márc. 18. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem voltam elég figyelmes!Tehát szombaton REGGEL tesztelj!!!DRUKKOLOK!!!
2009. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen gyógyszertárban,nekem megfelelt 800ft körüli az ára.
2009. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vasárnapra nem várom de pénteken ellövök 1 tesztet:)

Fáj a cicim meg a derekam le akar szakadni....hátha.

A Gabrielt dicsérik nagyon.

2009. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor veszek Gabrielt!Köszönöm mindenkinek a választ!Már lehetne szombat!:)S Veletek mizu?Ki hol tart?
2009. márc. 18. 16:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Remélem mindkettőnknek + lesz!:):)
2009. márc. 18. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!