Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent hogy "Rendelésed...

Mit jelent hogy "Rendelésed megfelelően törlésre került"? BERSHKA

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendeltem két nadrágot a Bershkánál két napja és a mai nap jött egy ilyen üzenet. Azonban én semmit nem töröltem. Valaki tudna segíteni hogy ilyenkor mi a teendő?
2021. jan. 7. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, velem is ugyanez történt. Először azt hittem, hogy elírtam egy számot a rendelésnél, mikor megláttam az emailt. Utána gyorsan megrendeltem még egyszer ugyanazokat a cuccokat, amiket először rendeltem, de nem jött visszaigazoló email sem, és azóta is azt írja az oldal, hogy feldolgozás alatt áll a rendelés, pedig már egy csomó idő eltelt. Szerintem ez megint az a hülye banki újítás miatt van.
2021. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te próbáltál azóta újra rendelni? Vagy nálad most mi a helyzet?
2021. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából ez a második rendelésem, és fogalmam sincs mit csináljak. Nem zavar hogy nem jött meg csak a pénzzel nem tudom mi van. Szóval nem tudom... Te mit tanácsolsz?
2021. jan. 12. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írj az ügyfélszolgálatnak, kérdezd még, őket mit látnak a saját felületükön.
2021. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm🙏
2021. jan. 13. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta sem írtak vissza? Amúgy sok oldalon mostmár jóvá kell hagyni rendelésnél a tranzakciót pl smartbankban ha OTP-s vagy, nem lehet hogy ez volt a gond neked is meg az elsőnek is?
2021. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt írták banktól függ mennyi idő alatt adják vissza a pénzt. Azóta sincs semmi..
2021. jan. 25. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!