Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lenne ez a férfi...

Milyen lenne ez a férfi skinny farmer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most jött meg, rendeltem internetről, mert képeken egész jól nézett ki. Szerintetek ezt hordhatom? Vagy nagyon furcsán néz így ki? Még sosem volt ilyen gatyám, köszönöm a válaszokat :)


[link]

[link]

[link]



2021. jan. 6. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem rendben van, csak próbáld lezser felsőkkel hordani, hogy ne legyen túl nőies.
2021. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
És semmiképpen ne hajtogasd fel a szárát! Így jó.
2021. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem szörnyű, főleg az 1. képen. Olyan, mint egy harisnya. De ha tetszik hordd nyugodtan.
2021. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs vele.
2021. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Nőies.
2021. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Az első képen tényleg borzasztó, a többin egész tűrhető.
2021. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
De hol a nadrág? Én csak egy kék harisnyát látok.
2021. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És ha nagyobbra cserélném? :)

ez 34-es, a 36-os meg lehet már elállna mindenhol?

2021. jan. 7. 11:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor inkább vegyél slim fit nadrágot. Ha a skinnyt nagyobbra cseréled, akkor derékban is el fog állni, meg a szabása miatt úgy fogsz kinézni mint egy óvodás, aki a nagytesója nadrágjában van.

A slim fit szerintem felnőttesebb is.

2021. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lábon jól néz ki nagyon, de mintha a fenekeden elállós lenne, nem feszül ahogy kéne. Vagy csak nem húztad fel normálisan? De lehet csak rosszul látom, mert a képen nem annyira látszik.


Lényeg hogy ha fenéken is jó passzos, akkor simán hordhatod, mert amúgy elölről, oldalról jól néz ki, divatos is. Hátulról lehet csak gáz akkor ha nem passzos normálisan.


Amúgy én is ilyen fazonokat hordok, annyi különbséggel, hogy nekem a bokámnál is teljesen szűk.

2021. jan. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!