Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílusváltás! Vélemények,...

Stílusváltás! Vélemények, tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis stílusváltásra adtam a fejemet, az eddigi "nagyvilági inges-farmeres srácból" egy kicsit alterebb kinézetre.

Hajam, szemöldököm, szemem jelenleg barna színű, hajamat szeretném befesteni tartós zöld hajfestékkel.

Öltözködésembe, elsősorban a pólóim közé szeretnék több zöldet becsempészni, leginkább minta nélküli, sima, laza, akár V nyakú felsőkre gondoltam.

Gondolkodtam erősen a (barna-fekete) faékszereken, nyaklánc, karkötő, esetleg szintén barnás-feketés bőr kiegészítőkön.

A farmer maradna, arról nem mondok le :)

Cipőből pedig szintén maradna a jelenlegi lapostalpú, kicsit nagydarab stílus, színre kb. mint az eddig felsoroltak.


Vélemények? Tanácsok? Észrevételek?


14/F.


2010. aug. 13. 11:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az egész hajad fesd zöldre, hanem csak pár tincset, mint VIVA Ben.
2010. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
egész zöld hajat ne kérlekk
2010. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
zold hajat szerintem se ... nekem tetszenek az extrem szinu hajak,meg nekem is aranylag az van,deeeeee!!!!!zold hajfestekkel ugy neznel ki,mintha egy golfpalya lenne a fejeden xD
2010. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

elég beválalósnak tűnsz xD de amugy tetszik az ötlet én is most "alakulok" "alterrá"

szernitem se fesd be az egész hajad zöldre csak pár tincset és ne tartósal először hanem valami kimoshatóval. és aztán tartósal.

amúgy milyen hosszú hajad van?

2010. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Előzőnek:

kb. a nyakam végéig ér a hajam, barna, kócos.


"..mint Viva Ben"

tudod ki akar úgy kinézni :D


Gondolkodtam amúgy a kék hajfestéken is. Hmm..

2010. aug. 13. 13:31
 6/21 anonim ***** válasza:
milyen alkatú vagy? mert attól is függ, hogy mi állna jól! :D
2010. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sportos.
2010. aug. 13. 16:25
 8/21 anonim ***** válasza:

Hmm... merész. :)

De! hiába az a neve, hogy tartós, nem lesz az olyan tartós, és ronda lesz, mikor elkezd kopni. Legalábbis az ilyen természetellenes színű festékekkel nekem ez a tapasztalatom, de attól kipróbálhatod.

Melírt tényleg ne rakass, inkább legyen egyszínű.


Amiket ruhából/kiegészítőből leírtál oké, hajrá V kivágás! :) Sokkal jobban néz ki, mint a sima kerek.

2010. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

szerintem az néz ki jól egy fiún, ha :


-farmer,ing,bőr vagy fa karkötő

-farmer V nyakú egyszínű póló,bőr vagy fa karkötő, esetleg mellény



ezek nagyon jók =)

de szerintem a zöld hajfestéket hanyagoldd, nekem pl a barna haj nagyon is bejön egy fiún =) barna haj,és szem:D imádom:D 1 év van köztünk, nekem elhiheted,leírtak alapján bejössz a lányoknak:D

2010. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik a zöld haj, szerintem baromi jól néz ki. én ezek közül csak a V nyakú kivágást nem lájkolom, mert olyat a melegek szoktak hordani. legtöbbször. sok sikert a váltáshoz :D

14L

2010. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!