Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan bikini vagy fürdőruh...

Van olyan bikini vagy fürdőruha, ami kis mellet is biztosan takar? Létezik push up-os bikini vagy fürdőruha?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi a mellem. Nem tudok olyan melltartót felvenni, ami biztosan takarna. Attól félek, hogy elcsúszik és kivillan a mellem. Push up melltartót hordok és valamennyire kitöltöm, de ha valaki nagyon fölém hajol, megláthatja a mellbimbómat.:(

Nem tudom, egyrészes fürdőruha eléggé takarna-e, de szerintem az nagyon nem állna jól, soványítana és így is sovány vagyok.



2020. júl. 11. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A push up-os bikinikkel az a baj, hogy mivel vastag benne a szivacs, így nem biztos, hogy teljesen illeszkedik és ha kicsit is eláll, akkor belátni bizonyos szögből. Hiába kicsi a melled, szerintem inkább vegyél olyat, amiben csak vékonyabb a szivacs. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor viszont próbálgass és keress olyat, amit tényleg teljesen kitöltesz és tökéletesen illeszkedik mindenhol és emiatt nem is tud elállni.
2020. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha eláll, akkor túl nagy méretet hordasz. Valószínűleg a kosár nem jó, de lehet, hogy a hátpánt is bő. Kisebbet próbálj.

Egyébként bocs, ha emiatt most bunkónak tartasz, de nagyon ciki, mikor kismellűek azt akarják mutogatni, ami nincs és ráadásul mindezt elálló, rossz méretű push uppal. Semmi baj nincs a kis mellel, SENKI nem azt fogja nézni, hogy fujj, neked milyen kicsi, de gáz. Pláne egy strandon, ahol mindenféle alkatú ember megfordul az anorexiástól kezdve a 150 kg-osig. Mindezt szintén aránylag kismellűként mondom, akinek ráadásul egy egész kosárnyi méretkülönbség van a kettő között.


A helyedben elkezdenék normális melltartókat hordani. Segít, hogy elfogadd önmagad és kényelmesebb is, plusz nem áll el olyan látványosan még picit nagyobb méretben sem, mint a push up, aminek az a lényege, hogy maga a kosár rövid, nem ér fel sokáig, de a nyakadba tolja az ikreket. Bikiniben grátisz, hogy sokkal hamarabb megszárad, mint egy több centi vastag szivaccsal kitömött darab. Ezen kívül ajánlom, hogy olyat vegyél, aminek megkötős a háta, azt jobban meg tudod húzni annyira, amennyire kell neked.

2020. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznosakat írtatok. Ma itthonra felvettem olyat, ami egyáltalán nem push up és a mellem feléig felcsúszott időnként:( Simán kivillanhat a mellbimbóm, ha nem figyelek oda.

Teljesen jó a mérete, mégis ez van.

Ezt, hogy az emberek nem azt nézik, még 20 évesen elhittem, kaptam néhány beszólást meg hátam mögött sutyorgást a vékonyságomra, akkor voltam utoljára strandon.

Na mindegy, nem muszáj nekem odajárni. Csak azt sajnálom, hogy a gyerekemet nem tudom így strandra vinni.

2020. júl. 11. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak példának linkelem, miért nem próbálsz meg inkább ilyen fazonú felsőt? Ezzel biztos nem lesz baj.


[link]

2020. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a melled közepéig felcsúszik, akkor az márpedig nem jó méret, mert annál ennek egyszerűen nem szabad előfordulnia. A hátpánt mindenképp bő valószínűleg, de lehet, hogy a kosár se stimmel. Elmehetnél esetleg egy fehérnemű szaküzletbe (Triumph, Intimissimi, Women Secret, ilyesmik), ott valóban értenek hozzá az eladók, segítenének megtalálni a valós méreted. Utána könnyebben tudnál magadnak is vásárolni (Bár szerintem alap szabály, hogy melltartót próba nélkül soha nem szabad venni, pláne extrém kicsi vagy nagy méret esetén).

Egyébként ezek szerint egy épphogy felnőtt 20 évesnek jobb az önértékelése, mint neked édesanyaként. Ez semmi jóra nem vezet. Amiatt aggódni, hogy mások megszólnak a strandon olyanért, amiről nem tehetsz (és nem is valami extra dolog), a tinédzsereknél még normális, de te egy felnőtt nő vagy, családanya. Ideje lenne megtanulni letojni mások véleményét. Pláne hogy túl is tolod, mert nem valami olyan feltűnő elváltozásról van szó, amit mindenki azonnal meglát, hanem csak egy kis mellről. Nagyon sok kismellű nő van még a világon, és nem szégyellik ezt, mert nincs rajta mit. Nem ápolatlan vagy, nem igénytelen, nem szőrös jeti stb. Ráadásul tényleg nem egy olyan ritka dolog, ami mindenkinek vonzaná a tekintetét, kutyát nem fogja érdekelni.

2020. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Calzedonia/Tezenist próbáltad? Illetve a Konkurenciában láttam nagyon pici és push up bikinifelsőket.
2020. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is kicsik a melleim, bár a push upot mindig kerültem.

Azt a tipikus 'háromszögletű' bikinifelsőt szoktam használni, nagyon vékony szivaccsal, csak hogy éppen ne látszódjon át a mellbimbóm, és hogy tartsa meg valamennyire azt a háromszög formát. Nekem az bevált. Nem kötöm se túl szorosra, se túl lazára, és nem áll el, nem lehet belátni akkor sem, ha előrébb dőlök.

2020. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vettem egy olyat, amilyet a 7-es mond és egész jó. A nyakánál és a hátánál kell megkötni, így teljesen a méreteimhez tudom igazítani. Ha meggörnyedek, így is necces egy kicsit, hogy beláthatnak, de mindegy, ahogy elnézem, idén már nem fogok strandolni. Amúgy is csak itthon terveztem egyelőre a gyerekem felfújható medencéjében.:)
2020. aug. 13. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!