Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Honnan rendeljek fürdőruhát?

SOS! Honnan rendeljek fürdőruhát?

Figyelt kérdés
Ma végigjártam minden (a városban lévő) szóbajöhető boltot, de se a h&m-ben newyorker-ben vagy c&a-ban nem találtam nekem tetsző fürdőruhát. Ma órákon keresztül böngésztem a h&m oldalát, de akármi megtetszett, méret nem volt. Olyan oldalt keresek, ahol a fürdőruhák jó minőségűek, de nem szeretnék 10000+-osat sem. Magasított derekú alsó, nem push up-os bikini, ez az amit szeretnék találni a lehető legkevésbé csiricsáré kiadásban. Tudtok olyan oldalt, ami megfelel a kritériumoknak, nektek bevált és lehetőleg 1 héten belül kiszállít?

2020. júl. 4. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Bonprix, igaz csak melltartót rendeltem, de az teljesen mérethelyes volt. Ha olyasmit veszek, aminél azt írja raktáron, az meg jön egy héten belül, viszont ha nem, akkor több hét, úgyhogy óvatosnak kell lenni.

Esetleg Decathlon nincs a közeletekben? Ott is szokott lenni sima fekete, több fazonban.

2020. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
onlinefehernemu.hu
2020. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Zafulon jók vannak, nagy választékkal rendelkezik :))
2020. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!