Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyek bevallalosabb?

Hogy legyek bevallalosabb?

Figyelt kérdés

rengeteg otletem van hogy oltozhetnek csak eppen az onbizalmam hianyzik (persze itt nem kihivo ruhakra gondolok csak kicsit feltunobbekre)

valaki valami otlet esetleg szemelyes tapasztalatok?



2020. júl. 8. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10%
Mutasd már meg azt a k szoknyát,ami hosszú, de nem mered felvenni!
2020. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mered felvenni? Tartasz a környezeted megítélésétől?

Vagy csak fura és szokatlan rajta?

Ha fura és szokatlan akkor annyit tudok javasolni hogy otthon fotózd le a kitalált outfiteket (na nem azért hogy ide kirakd hanem magadnak) és időnként nézegesd vissza.

Szerintem ahogy látod majd fotón kicsit külső szemlélőként magadat lassan hozzá szoksz majd az új merészebb kreatívabb cuccokhoz.


Pár hosszú szoknya miatt meg ne félj. Elég átlag egy maxiszoknyás nő látványa így nyáron.


Én elég extrémen öltözködök hétköznapokon is erős goth beütéss szóval a maxi szoknyák, extrvagánsabb ruhák nálam megszokottak, szerintem nem is önbizlom inkább megszokás kérdése az, hogy felmerj extrább cuccokat venni.


A legfontosabb hogy magadnak öltöz és toljál idegenek vélemenyére.

2020. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!