Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfinak mit "illik" felvenni...

Férfinak mit "illik" felvenni a saját esküvőjére?

Figyelt kérdés
Csak polgári esküvőnk lesz ami kb 20 perc és arra gondoltam, hogy ezért nem vennénk öltönyt. Valaki tudna tanácsot adni? Vagy "kötelező" az öltöny használat?
2020. júl. 3. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Egy ünneplős nadrág és egy hosszuújjú ing bőven elég, elegánsabb cipővel. Én nyakkendőt is vennék fel.
2020. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy az első írja! Nem kell feltétlenül öltöny, de azért ne farmer-póló összeállítás legyen!
2020. júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták. Nekünk is csak két tanus polgári volt. Férjem egy elegáns nadrágban volt, elegáns cipővel, fehér hosszú ujjú inggel, meg zakóval, mert hűvös volt (de nem öltöny).
2020. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az ingre vegyél fel egy zakót legalább, anélkül elég gagyi. Öltöny nem feltétlen, de a nadrág se farmer legyen, még ha fekete, akkor sem.
2020. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!