Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet pontosan saját...

Hogy lehet pontosan saját ruhamárkát csinálni? Milyen engedélyek kellenek stb

Figyelt kérdés
Én divattervező suliban tanulok szeptembertől, unokatesóm pedig németországba megy orvosnak jövőre (ez főként az miatt lényeges hogy ott az orvosok viszonylag sokat keresnek kb 3 millió forint körül és egy márkához gondolom nem kevés pénz kell meg elvileg nem is magyarországon érdemes annyira elindítani ezt) Lehetséges hogy együtt felépítsünk egy saját ruhamárkát?

2020. jún. 12. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
persze, hogy lehetséges. De nem tudom mi kell hozzá.
2020. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

EGy kicsit elhamarkodottnak érzem ezt a nagy fellángolást.


Alaphangon többszáz millió forint csak annak a beindítása, hogy valamit egyáltalán gyártani kezdjetek.

2020. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Orvosként Németországban nyilván ez lesz neki az első, hogy ilyen gyermeteg álmokkal foglalkozik.
2020. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező abba a csoportba tartozik, mint a fejben utazók (Japánba 5 napra, Tuvalu, India, stb. stb. ) :-DDDDD


Most kezdi az iskolát, és már Ralph Lauren-nek képzeli magát. :-DDD

2020. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!