Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az öreges öltözködés...

Milyen az öreges öltözködés és mit tehetek, hogy változtassak? 21L

Figyelt kérdés
Megkaptam, hogy öregesen öltözködöm. Nem divatosan, hanem farmer+póló általában. Hogyan öltözködhetnék divatosan, de nem kihívóan és tucat módon?

2020. jún. 20. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a legtöbb kamasz pont hogy farmert és pólót hord, az mitől öreges?


Képet esetleg tudsz mutatni arc nélkül, milyen ruháid vannak, így nem látjuk.


De ha fiatalosabb ruhákat akarsz, hordj mindenképpen színes felsőket, ne csak sima pólót, mindenféle fazonban, nyáron pl. spagetti pántosat, ősszel fiatalosabb derékig érő kabátot, hosszú szárú csizmát, szűk farmert.

2021. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem olvastam el a válaszokat. Nem is érdekelnek. Te így érzed jól magad? Hajrá! Én bakancsban és szimatszatyorral jártam. Ma 5 gyerekünk van! Szarni rá. Néha jól esik a tornacipőhöz a piros rúzs és a vad szemsmink, néha a semmi jó hozzá. Vagy te kellesz neki vagy nem. Más ne érdekeljen! Régi kérdés de még sajnos mindig aktuális. Csajok! Legyetek már végre önmagatok!😘
2023. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egyéb iránt...ami igazán számít... Az a kisugárzás! Semmi más nem érdekel senkit!
2023. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!