Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi áll jól egy formásan...

Mi áll jól egy formásan molett nőnek?

Figyelt kérdés
170 centi vagyok, 90 kiló,méreteim nagyok, de arányosak viszonylag(115-85-116). Eddig inkább takarós ruhákban jártam,most fogyózni kezdtem, de addig is szeretnék csinosan öltözködni, amíg le nem fogytam.
2008. nov. 24. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp lenge felsőt vegyél fel, ebben kényelmesen is érzed magad. Lehetőleg hosszában csíkos mintájút, mert az véknyít. Valamint a sötétemm színes is véknyítanak. Nadrág: ne legyen nagyon trapéz szárú, mert az kihangsúlyozza a csípőd, valamint vékony övet vegyél hozzá! Jól állna a magassarkú is, mert hosszítja a lábat. Ja és a mintás felsők is jól állnának szerintem! Főleg ami mellnél mintás, mert elvonja a hangsúlyt a pociról! Remélem tudtam segíteni:)
2008. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!