Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a sovány nők,...

Szerintetek a sovány nők, vagy a molett nők a szebbek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
izmos, sportos, normális testalkatúak...
2011. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, hogy az lesz a válasz a véleményemre, hogy akkor ne nyissam meg.

De miért kell minden nap 6 ilyen jellegű kérdést kiírni?

Folyamatosan jönnek mindig olyan válaszok, amik valakinek az önbizalmát lenyomják a béka segge alá, és én már nagyon kezdem unni.

Mindenkinek van saját véleménye, de annyi halom kérdés van itt erről, ahol van dögivel válasz, és az ellentábort lehúzzák a földszint alá... Kell ez?

2011. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Az előzővel értek egyet elsősorban, nem értem mire keresed a megerősítést amúgy.


Egyik se szép, mert az a szép, ha valaki egészséges, természetesen izmos, tehát se nem túl sovány de nem is molett.

Ha valaki túl sovány, azon izom sincs, az is kellemetlen látványt nyújt, viszont ha valaki molett azon meg súlyfelesleg van, ami zsír formájában raktározódik és azt szerintem te is tudod, hogy miért egészségtelen (izületek, érrendszeri bajok...stb). Másrészt egy molett nő azt sugallja, hogy nem mozog, nem él egészséges életet (mellesleg a sovány is).

Keress rá nyugodtan tanulmányokra, hogy a másik nem mit tart vonzónak a felmérések szerint, és az jön ki, hogy minél egészségesebb valaki, annál vonzóbb a másik nem számára, Tehát annál szebbnek találjuk.

2011. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Amennyiben a molett alatt a bögyös-faros formás értendő, akkor egyértelmű a válasz. A nőnek legyen nőies alakja ne kisfiús.
2011. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Én lány vagyok! Egyik sem, nekem ő a példaképem, de sokaknak nem tetszik az ilyen testalkat:

[link]

[link]


23L

2011. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Vékonyak.ez nem kérdés..Ha másképp lenne nem a modellek lennének a példaképek, és nem lenne minden hiresség vékony..ennyi. lehet,hogy nem tetszik, de manapság ez a szép.Hiába dumálnak bögyös-farosrol meg mittudomén miről..amugy nekem is jobban tetszik a vékony.
2011. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2011. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez a szép:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
10:39 ezt nem mondom komolyan, ezek undormányok, hát mekkora p.icsájuk van??:S Ez már egyáltalán nem szép, nekem. Másnak attól még lehet
2011. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Sztem életben nem láttál/fogtál még ilyen vékony derekakat, akármekkora pic.sájuk is van. De nagyobb a vszínűsége, hogy nő vagy, 1000%, hogy nincsenek ilyen arányaid, és nem is lesznek soha, ezért egyből "fúj, undorító", elmondanám, 10 pasiból 8-nak ez mozgatja meg igazán a fantáziáját. A 9. a kivétel, a 10. meg búza.
2011. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!