Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek túlzás egy 60ezèrt...

Szerintetek túlzás egy 60ezèrt cipőt venni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 13:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy pontosan milyen cipőről van szó.
2020. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Feltéve hogy nélkülözés nélkül megengedheti magának az illető, számomra a használat gyakorisága és intenzitása dönti el. Ha valakinek nagyjából állandósult a stílusa és az életmódja, szerintem ez nem túlzás egy mindennapi cipőért, egy olyanért ami tényleg heti 5 nap 10-12 órán át a lábadon van. Szintén nem tartom túlzásnak ha extrém igénybevételnél hordja az ember, egy túracipő amiben rendszeresen egésznapos vagy többnapos helyi túrákra mész vagy egy futócipő amiben félmaratont akarsz futni fontos hogy jól tartsa a lábad és kényelmes legyen. Az ilyenekért is simán elkérnek ennyi pénzt.


Viszont egy alkalmi cipőért amit évente 3-4 alkalommal viselsz, a piacramenős tornacipődért vagy az esküvői cipődért ami életedben egyszer van a lábadon nekem túlzás.

2020. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan ennél többet elcigarettáznak havi szinten, és még nincs benne az alkohol. Akkor ebben mi is lenne a túlzás?
2020. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed és nem sajnálod rá akkor nem túlzás.
2020. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%

„Mindig is voltak luxuscikkek azoknak, akik megtehetik. A Te elméleted szerint nincs értelme 200 szobás háznak/kastélynak, akkor sem ha annyit keresel”


Természetesen, mint magán rezidencia, otthon, nincs.


„Egyszerre úgyis csak 1 szobában tudsz tartózkodni, szóval minek?”


Ilyet nem mondtam. Az, hogy mindenkinek legyen a családban saját élettere, a dolgozó lakóknak pedig esetleg dolgozószobája, vagy hobbihoz köthető szobák az reális igény. De a kastélyok, 10 hálószobás villák csupán rongyrázásra jók.

2020. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem az volna. A legdrágább cipőm, Vans, 32ezer volt. Kicsit sajnáltam, de pont olyan volt, amilyet kerestem és más márkánál nem találtam, ami tetszene. Már 2 telet túl élt, mivel ő bundás cipellő.
2020. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!