Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ceruzaszoknya egy homokóra...

Ceruzaszoknya egy homokóra alkatú teltebb lányon jól mutat? Képek ahol teltebb nő viseli?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy csak a felső comb résznél vastag vagy az egész combod vastag mert ha az utóbbi akkor nagyon borzalmasan állna.
2010. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

ducilap.info oldalon vannak ruhás képek Csak ezeket találtam

2010. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak vékony, magas, keskeny csípőjű nőkön áll jól.
2010. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

15:36:


Tutibiztos, hogy te vagy heteró nő, vagy meleg pasi lehetsz.


Vékony csípő=Pasi

Széles csípő=Nő


Mint a nők iránt érdeklődő hagy közöljem, hogy a széles csípő szexis. Ahogy a nagy kerek popó is. Ha egyszer megadatott, hangsúlyozd, hagy örüljön a nép....

2010. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

15:36 vagyok és igen, hetero nő.

ahány pasi, annyi ízlés, én elfogadom, hogy neked pont a nagy seggű, széles csípőjű nők tetszenek, de attól a ceruzaszoknya nem nekik fog jól állni, hanem a vékonyaknak, akiknek keskeny a csípőjük, merthogy igenis vannak ilyen alkatú nők is.

2010. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Vékony csipő=pasi?"


Azért ez egy kicsit sértő volt nem gondolod? Nekem vékony csípőm van, de nagyon is nőies vagyok. És szerintem is a magas vékony nőknek jobban áll az ilyen szoknya, de kérdező ha neked tetszik hord nyugodtan, ne foglalkozz mások véleményével, az a lényeg, hogy te jól érezd magad. :)

2010. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Baromság, hogy csak vékony magasaknak áll jól, hiszen egyáltalán nem hangsúlyozza ki a csípőt. Sőt, ami azt illeti, sokkal jobb, mint egy egyenes vonalvezetésű. Nyugodtan hordj ceruzaszoknyát, ha rólad van szó, mert előnyös, de azért a szabásvonalakat jól nézd meg, mert ha van benne legalább négy, jobban slankít. ;)

(üdv.: egy ruhás szakot végzett lány)

2010. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!