Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan aki kb középisko...

Van itt olyan aki kb középiskola utolsó évére "megszépült"? Ha igen, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én ha kérdezni szeretnél valamit írj privit :)
2010. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én pont így voltam. Igazság szerint akkorra kezdett fontos lenni, hogy hogy nézek ki stb. Azzal kezdtem, hogy a ruhatáramat lassan lecseréltem (ha új dolgot kellett vegyek, akkor valami stílusomhoz illő, kellemesen divatos darabot vettem, ami kiemeli az alakom is). Így aztán egy év leforgása alatt szép kis gardróbom lett.

A második lépés egy új frizura volt. Ez nagyon sokat dob a változás mércéjén.

Harmadik lépés pedig márkás kozmetikai cuccok vásárlása (mert ami eddig volt az szimpla kínai gyártmány volt, nem mentem sokra vele). Lassanként egy kis sminktáska is megtelt velük. Mostanra úgy érzem, hogy elég csinos nő lett belőlem (de persze sokmindent kellene még változtassak...)

2010. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Kilencedikben egy átlagos külsejű, önbizalomhiányos, feketében járó kis rockerlány voltam. Aztán elegem lett belőle, hogy mindenki senkinek/levegőnek néz, úgyhogy kívül-belül megváltoztam. Meg mertem tenni azokat a dolgokat, amiket addig nem: kinyitottam a szám, nem rejtettem véka alá sem a véleményemet, sem magamat. Csinos ruhákat hordtam, a fekete szemek helyett előnyös smiket használtam, a fekete- jellegtelen hajat szőkére/lilára festettem, és merész fazont vágattam. A stílusom még mindig extrém, de már mindenképpen nőies és csinos. Azt hiszem, e 4 év alatt megváltoztam, de csakis pozitív értelemben!
2010. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint az utolsó! :)


Csak én kissé átestem a ló túloldalára, inkább cicababás lettem, de így érzem jól magam, lassan-lassan az önbizalomhiányom is elmúlt, már boldog vagyok a bőrömben és megszerettem magamat. :)


19L

2010. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 22:52es! Én is eléggé cicababás lettem, töménytelen ciklámes-pink cuccom van (keverem a feketével, de a pink azért pink marad:D). De a piercingjeimről nem mondok le, akármennyire is furán hat a cuki cuccaimmal:)

Kérdező, ha gondolod írj privit!:) Sokban tudnék segíteni;)

2010. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!