Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom (? ) Középiskola

Nem tudom (? ) Középiskola

Figyelt kérdés

Anyagi helyzetünk nem engedi meg, hogy márkás cuccaim legyenek, és mivel most megyek középsuliba, nem tudom hogy milyen cuccokat vegyünk... azok a bizonyos "cikizések" elkerülése végett! :S

Pest megyében lakom, valaki segítene, mutatna pár olcsóbb helyet, ahol iskolatáskát, felsőket meg cipőket lehet venni?

15/Lány

Köszönöm!


2010. aug. 11. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem a ruhákat próbáld meg turiban beszerezni, nagyon klassz,olcsó dolgokat találhatsz :) pesten több nagy turi is van ;) a háda a legjobb (Y)
2010. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hallod. ne foglalkozz ilyenekkel. ha vki kicikiz az nyugodtan. lesz.ophat. elmész a kínaiba vagy a piacra és veszel amit szeretnél. 18/F
2010. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz turiban vásárolni,akkor olcsóbb helyek a jeans club, vagy keresd a leértékeléseket ,most elég sok van :)
2010. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Mondtam anyunak, hogy menjünk a Jeans Clubba, de ő azt mondta, hogy az egy drága hely, és nem vesz onnan semmit! Turiban még nem nagyon voltam, de lehet meg kéne próbálnom... :)
2010. aug. 11. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül a turiban. Sárkány centerben is ki lehet fogni az olcsó dolgokat :)
2010. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jeans Club abszolút nem egy drága hely. Oké, a leárazásokon kívül igen, de mindig egy halom cucc van eléggé leárazva. Viszont pont emiatt nem is a legjobb a minőségük :S Turkálózni pedig kötelezőőőő:D:D már csak a hangulat miatt is. :D Néha pedig tényleg ki lehet fogni nagyon jó cuccokat párszáz forintért.
2010. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én hetente járok turiba. Múltkor olyan volt, hogy egy kiló ruha 200 Ft volt. Vettem pólót most gondolhatjátok mennyit fizettem.

Barátnőm meg nem tudja és múltkor mondta, hogy de jó ez az új póló, biztos drága volt. Sokszor tényleg nagyon jó állapotban lévő cuccokat kidobnak.

2010. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A colosseum-ba tök jóó és olcsó cuccok vannak én mindig ott veszem a ruháimat.
2010. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Terranova outlet.Vidd el oda anyukádat.Olcsóbb,mint a kínai az biztos és nagyon divatos ruhák vannak ott.A blaha lujza térnél van az astoria felé,ahol a fedett részek vannak azon az oldalon.És mellette van pont egy jeans club.
2010. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2010. aug. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!