Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú cipők viselése?

Magassarkú cipők viselése?

Figyelt kérdés

45 évesen meglehet még tanulni a tűsarkú /magassarkú cipő viselését? Sosem hordtam ilyan szandálokat, cípőket. Mindig lapostalpút, vagy sportcipőket viselek.

De most valamiért vettem párat mert gyönyörűek. Otthon felpróbáltam, de nem tudok benne menni.

Gondolom meg kell tanulni járni benne. De ennyi idősen is lehet?


2019. dec. 20. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden csak gyakorlás kérdése.
2019. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

45 éves vagy, de úgy vettél cipőt, csak mert tetszik, hogy nem próbáltad fel és otthon derült ki, hogy nem is tudsz benne menni? No komment. Remélem szőke a hajszíned.


Gyakorolj egy csomót, ennyi.

2019. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

- Anya, elmúltam 16 éves. Most már ugye sminkelhetem magam és hordhatok magassarkút?

- Nem, Pistike.

2019. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Otthon járkálj benne pl takaríts aztán menj rövidebb sétákra
2019. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 21:02

okos tojás! Hol írtam, hogy nem próbáltam fel?

Felpróbáltam, a boltban sétáltam is pár lépést. De ez nem olyan mint amikor órák óta az ember lábán van, vagy munkába megy..Hülyeségeidet tartsd meg magadnad vagy anyukádnak.

2019. dec. 20. 23:53
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem divat a magassarku
2019. dec. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, a szövegedből egyáltalán nem derült ki, hogy a boltban is felpróbáltad volna.

Gondolom nem egy 5-6 centi magasságú cipőt vettél, hanem a minimum 10 centiset.

Kezdésként miért nem csak kis sarkú cipőt vettél?

Ez most olyan, hogy soha nem jártál, de máris meg akarod mászni a Kékest, aztán csodálkozol, ha a negyedéig se bírod.


Gyakorolj, ennyi.

2019. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szerintem ez nem kor függvénye. Én is viszonylag későn tanultam meg. Először otthon legyél benne, aztán ha már megszoktad menj ki rövidebb sétákra, aztán mindig egy kicsit hosszabbakra. Arra figyelj, h hova kerül a lábadon a sújpont. Nekem azt volt nehéz megszokni, h ne a sarkamra terheljek, hanem arra a részre, ahol a lábujjak meg a talp kapcsolódik. Amúgy könnyen rá lehet érezni, szóval hajrá! :)
2019. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
100%
Egy ember holtig tanul ! Otthon kezdj gyakorolni egy új cipőt úgy is be kell törni . Szerintem egy nőnek alkalomadtán kötelező viselet . Én ingeket nem vettem egy ideig de ezt is meg kell tanulni viselni . 40f
2019. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is, sosem késő elkezdeni szerintem. Olyan 25 éves koromig én sem nagyon viseltem magas sarkú cipőket, leszámítva az ünnepségeket és hasonló alkalmakat, amikor úgymond kötelező volt. Aztán a barátom elkezdte rágni a fülemet, hogy hordhatnék gyakrabban, hétköznapokon is, mert neki tetszik nagyon, jól is áll nekem, meg amúgy is ő lényegesen magasabb nálam, és jobban mutatnék mellette magas sarkúban. Úgyhogy elkezdtem kísérletezni vele, vettem néhányat, és szép lassan rászoktam. :)


Ami meg a kérdést illeti, gyakorolni kell sokat. Otthon is nyugodtan vedd fel, járkálj a lakásban benne, abban végezd a házimunka egy részét, hogy szokjad. A legtöbb cipőt amúgy is be kell törni kicsit. És ettől függetlenül meg kell tanulni kint is viselni, ahol egészen mások a terepviszonyok, meg nagyobb távolságokat kell gyalogolni megállás nélkül, mint a lakásban. Úgyhogy egy-egy új cipőt érdemes először csak rövidebb időre felvenni, nem mondjuk egész napra reggeltől estig. Nekem speciel magával a járással a nagyon extrém, egyenetlen terepet leszámítva nem nagyon volt problémám, már kezdetben is viszonylag jól és szépen ment, viszont egy magas sarkú valóban fárasztóbb egy lapos cipőnél, szóval azt valóban tanulni kell, hogy hosszabb távon is bírjad benne.

2019. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!