Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Magassarkú cipő viselése....

SOS! Magassarkú cipő viselése. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
vettem egy 9.5 centi tűsarkú cipőt. az üzletben járkáltam benne fel alá semmi gond nem volt mikor haza jöttem a lakásban is és szintén jól ment nem volt probléma. erre tegnap este kimentem benne az utcára és hirtelen nem tudtam benne menni alig bírtam lépkedni beremegett az egész lábam is majdnem a bokámat törtem. erre ma reggel mikor felkeltem újra felvettem a lakásban és ismét semmi probléma. mi lehet ennek az oka és hogy oldjam meg?

2013. okt. 12. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a talaj a probléma,amin jársz. Az üzletben lévő padló, parketta vagy kő elvileg kevésbé kemény, mint a kinti betonjárdák. Nekem is hasonló problémáim voltak, ortopédus mondta ezt nekem is. Ha tényleg ez a gond sajnos nem tudsz ellene tenni semmit, esetleg egy zselés talpbetétet tehetsz a cipőbe, hátha segít.
2013. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gond, hogy otthon meg a boltban csak pár percet voltál benne, másnap meg az egész napot vagy legalább is több órát lehúztál benne, és hát egy majdnem 10 cm-es cipőben nem csoda hogy nem bírtál sokat menni.
2013. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy 5 percig hordasz valamit vagy órákig. Egy idő után már annyira terheled a térded, hogy ezáltal a járásod is megváltozik. Arról nem beszélve, hogy más a környezet, ahol a használod.
2013. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amikor megvettem a boltba 20 percet járkáltam benne fel alá hogy biztos legyek abban hogy hordani tudom és utána itthon is egész nap fel alá mászkáltam benne az utcán viszont csak fél órát mentem benne összesen mert visszafordultam cipőt cserélni szóval talán nem az idővel hanem a talajjal lehet a baj :S remélem ha veszek egy jó zselés talpbetétet talán az kompenzálja a kinti talajt és nem lesz probléma
2013. okt. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!