Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shellys, Ironside, Heavy...

Shellys, Ironside, Heavy Duty, Melyik a legtartósabb és a legkényelmesebb balancs? (Ironside-ról olvastam neten hogy jó bakancs de személyesen még nem hallottam róla semmit).

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem ugyan steel-em van és teljesen tökéletes 4éve kb, azt tudom elmondani,hogy mindenki akit eddig kikérdeztem,mást mondott..van akinek egyik válik be,van akinek más.

shellysről többnyire jókat hallottam.

kikell próbálgatni,tapasztalatok vezetnek csak rá,melyik a legjobb a lábadnak.

a gyártási év-hely sem mindegy asszem (pl martensnél)

2010. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Shellys van, én vagyok a 3.aki hordja ,az előttem lévő gazdája is úgy kapta használtan ,én meg tőle :D Jó sokat kibírt és még én is tudom hordani és még mindig nagyon kényelmes , a talpa alig kopott pedig sokat volt használva, tehát a Shellys az jó :D
2010. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaja a shellys -ről énis csak jót hallottam ,de inkább az ironside felé hajazok az tetszik a legjobban.És azt olvastam róla egyik webshopbam hogy kb olyan mint a shellys ,de még jó hogy egy jobb fajta bakancshoz hasonlítják a terméküket.szóval jólenne hallani valamit az ironside ról is .+ az igaz hogy a HD nek könynen kettéválik a talpa?
2010. júl. 19. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt egy Steel bakancsom és egy Shelly's is, a Shelly's nekem sokkal jobban bejött, tesómnak is az van sőt a csjomnak is és sose panaszkodott rá senki. Ha újat vennék, más szóba se jöhetne.
2010. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Shellys vagy Martens... no meg a katonai a tuti
2010. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

IronSideom 5 éves, talpa kopott csak el de az 5 év alatt minden áldott nap az volt rajtam, szóval...

amúgy semmi baja nincs. nagyon jó bakancs :)

2012. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!