Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hogy tudtok végigbuliz...

Lányok! Hogy tudtok végigbulizni egy egész éjszakát magassarkúban? Melyik fajta a legkényelmesebb, ami nem töri fel a lábatokat?

Figyelt kérdés
(Ha lehet,képpel együtt :D)
2010. aug. 22. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

olyan nem létezik:D

én nem azzal foglalkozok hogy mennyire fáj a lábam, hanem hogy milyen a buli:)

2010. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában a platformosak kényelmesebbek és 10 centi alatt legyen a sarka vagy 10 centi maximum.

Mellesleg szerintem lehetelen egy éjszakát végig bulizni magasarkúba. Ha meg is teszed másnap nem tudsz lábra állni :D Én így vagyok vele de másnem biztos.

meg ha ilyet teszel a cipődbe az kényelmesebbé teszi .


[link]

2010. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megfelelő mennyiségű alkoholt kell inni, és akkor nem fogod érezni a fájdalmat :D
2010. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
csak a hülyék mennek magassarkúban bulizni. én nem szenvedni járok oda hanem szórakozni.
2010. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én voltam már reggelig magassarkúban bulizni és olyan 3-4körül levettem és kiültem egy padra, mert jó hideg volt a föld és nagyon jól esett a lábamnak, már nagyon fájt:DD
2010. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem új cipőben kell menni bulizni hanem amit már bejárattál!!Süss főzz benne otthon és akkor betörik és inkább otthon fájjon a lábad mint a buliban!!

Amúgy én nagyon szeretem ezeket a cipőket mert kényelmesek:

[link]


Ja és a bokacsizmák a kb olyan sarkúak mint az előző cipőkön azok egyszerűen iszonyat kényelmesek!!Egész télen olyant hordtam tavaly de idén is olyat veszek!:D

2010. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az alakjukra értem hogy az ilyen alakúak nagyon kényelmesek!!

Szerintem!

De én minden cipőben tudok bulizni mert 9 éve táncolom és lassan 2 éve modelkedem szóval...nekem nem kottyan meg:D:D

Az előző voltam

2010. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!