Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknál gáz a rövid újjú ing?

Férfiaknál gáz a rövid újjú ing?

Figyelt kérdés

A nyári kánikulában szokszor hordok ujjatlan póló + kigombolt rövid újjú ing összeállítást, irodai munkába pedig rövid újjú inget, begombolva, hosszú nadrággal.


Olvastam arról, hogy sok stylist szerint a rövid újjú ing gáz, rosszul néz ki, senkinek nem áll jól, röhejes.


Ti mit gondoltok erről, mint "átlag ember"?



2019. aug. 11. 19:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Egy majom elkezdte hangoztatni, hogy „nincs” és a többség már szóról szóra szajkózza a csávó szavajarását. Módfelett elkeserítő.

Egyszerű oka van amiért ez az alak beleállt a témába. Kell neki valami központi darab, amibe ekkorákat rúghat és a heves elhatárolódással megmutathatja, hogy ő több, jobban benne van a divatban, minthogy rövid ujjú inget viseljen. Az apróbb dolgokra való odafigyelés, kevésbé látványos tanácsok nem ennyire eladhatók.

Műsor kell a népnek. Cirkusz.

Bohóckodás az egész ennek a csávónak a részéről.


Igazából sokaknak azért áll rosszul mert könyökig leér a rosszul méretezett/szabott darab bő ujja. Normális szabás és helyes méret esetében semmi probléma nincs vele, addig fog érni az ujja mint némelyik póló esetében. És azok sem vágnak el idióta helyen.


[link]


Ez például nagyon modern darab. De nyilván a nagy ellenzők előszeretettel felejtik el, hogy ilyen is létezik és a magyar ötvenesek által viselt háromszor nagyobb, bő ujjú fossal példálóznak.


Itt is meglehetősen férfias az összhatás:

[link]



Jaa és direkt átnéztem a nagy divatházak kínálatát, többnél is szerepel (vagy szerepelt régebben valamelyik kollekcióban) rövid ujjú ing.

Nem mintha erre kellene adni, csak szólok. Ha már stylist, meg stílus tanácsadó az ütőkártya egyeseknél.

2019. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
A videón hőbörgő alak tökéletes indoklás arra, hogy miért kéne a "divattanácsadók" részére újranyitni Recsket.
2019. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
18%
Az érvekkel alátámasztott monológban mi a hőbörgés? De ha nem tetszik, miért nézed, és miért hőbörögsz itt Bélám? Azt viselsz, amit akarsz, most mégis sértve érzed a kis lelked egy ruhadarab miatt? Ne légy homó!
2019. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Ritkán hordom a nevezett darabot, speciel idén tán 2-3x, de nem bírom az ilyen önjelölt megmondó okostojásokat, ennek eldöntéséhez elég fél perc.
2019. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
74%

Baromság !!!

Semmi gond nincs a rövid ujjú inggel.

Elegáns öltözethez is megfelelő, akár nyakkendővel, ha slim fit szabású és nem lenge felkaron.

Nem is értem...

Ha ez a beképzelt kopasz gyerek mondja, már úgy is van ?!

Nevetséges!

2019. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%

Azért az siralmas, hogy ennyire nem figyeltek valakinek az érvelésére...Nem ő mondta meg a tutit, hanem összegyűjtötte az érveket/tényeket, vagy általános szakmai véleményt ezzel kapcsolatban.


Tehát nem ő a megmondó, hanem max közvetítője egy véleménynek. Kiállt, vállalva, hogy más véleményen lesz a többség.


Miért kell ezért őt magát, a személyét lealázni???? Nagyképű, szíve-joga, a kommenteket olvasva is találok jópár macskajancsit, aki pont ilyen.

2019. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tűnt volna fel érveket írtam én is a hosszú válaszomban. 41 százalékon áll...:D
2019. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
80%
Őszintén nekem nem tetszik, nem viselem.Vézna embereken kimondottan béna.Viszont...szerintem 40-50es, kicsit kövérebb(KICSIT) férfiakon tud jól is állni ha jó a méret.De ez csak az én véleményem.18/f
2019. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!