Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknál gáz a rövid újjú ing?

Férfiaknál gáz a rövid újjú ing?

Figyelt kérdés

A nyári kánikulában szokszor hordok ujjatlan póló + kigombolt rövid újjú ing összeállítást, irodai munkába pedig rövid újjú inget, begombolva, hosszú nadrággal.


Olvastam arról, hogy sok stylist szerint a rövid újjú ing gáz, rosszul néz ki, senkinek nem áll jól, röhejes.


Ti mit gondoltok erről, mint "átlag ember"?



2019. aug. 11. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

Ha a stílist azt mondta akkor igaza is van!


Bár nem tudom hogy jót írok e mert előttem még senki sem válaszolt és tudod kérdező együtt kell hazudnunk a többiekkel, hogy ne jelentsenek és töröljenek mert a saját véleményemet nem írhatom le.

2019. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem gáz. A sok stylist gáz és röhejes. Az ing - a rövid ujjú is- mindig elegánsabb és jobb a pólónál, és mindenkinek jól áll.
2019. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem gáz egyáltalán.
2019. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Egy másik kérdésben pont ezen vitáztunk, és most írtam be, hogy van egy stílustanácsadó vlogger, aki szerint nem oké. Nem csak úgy, hanem érveket is felhoz hozzá, érdemes megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=I7m59otuaTY


Összességében az a jó, hogy szerinte ez érettség kérdése. Pl. én trikóban nem mennék ki utcára, félmeztelen főleg, mégis páran megteszik (külföldön nem nagyon). Hasonló ehhez a rövidujjú ing kérdése is.

2019. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem gáz,viszont nekem csak összegbombolva tetszik.
2019. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

"sok stylist szerint"

Azok mind homárok, ne foglakozz ilyen marhaságokkal.

2019. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Hivatalos helyre az etikett szerint nem való, nem illik. Hétköznapi szemmel viszont egyáltalán semmi gond nincs vele, tud jól kinézni.
2019. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Ha elegánsan akarsz kinézni, akkor gáz. Pl. egy elegánsabb nadrághoz, cipőhöz gáz. De az utcára, egy lazább, mintás, vagy akár sima rövidujjú ing belefér, főleg nyáron...
2019. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Óvodai ballagáson még elment,talán még a 8.-oson is.Utána viszont már érdemes kerülni.Nyilván elég kevés a stílusos,kompetens férfi sajnos,de ha valamit megkérdez valaki,akkor az már azt jelenti,hogy esetleg nyitott lenne mások véleményére is.A styleisztok nagyrésze egyébbként vicc,nem a styleisztok szerint gáz a rövidujju ing,hanem a klasszikus férfi stílust vallók szerint.
2019. aug. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=I7m59otuaTY


Nézd meg ezt a videót ebben részletesen elmagyarázzák, hogy miért NINCS rövid ujjú ing.

2019. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!